İstanbul İş İlanları

İstanbul Açık İş Fırsatları

İstanbul iş fırsatları bakımından dev şirketlerin, birçok taşeron kurumun genel merkezlerini barındıran devasa bir metropoldür. Fabrikalar, Alışveriş merkezleri, kurumlar, eğlence mekanları, turistik yerler başta olmak üzere İstanbul 'da iş arıyorum diyen iş arayanlar için çeşitli iş imkanları sağlamaktadır. Aynı zaman da İstanbul ve çevresindeki büyük limanlar ve yeni yapılan 3. Havalimanı ve çeşitli inşaatlarda büyük bir iş imkanı sunuyor.

Yüksek kent kitlesi, kalabalık sokakları bu şehirde can olduğunun en büyük göstergesidir. Birçok önemli şirketin işe alım sınavları, mülakatları hizmet içi eğitimleri, yabancı dil eğitimleri de İstanbul’da yapılmaktadır. Özellikle hizmet sektörü ile ilgili işler buna en güzel örnektir.

Akşam gazetesinde yer alan İstanbul Sanayi Odasının yayımladığı verilerde bu bölgede faaliyet ve İstanbul’da eleman arayan büyük şirketler şunlardır: Turkcell, Arçelik, Koç Holding, Sabancı Holding, Vestel, Garanti Bankası, Ülker, Coca Cola/Unilever, Eczacıbaşı Topluluğu, Procter & Gamble, Zorlu Holding, Doğuş Holding, Microsoft, İş Bankası, Akbank ve Ford, Beko, Boyner Holding, Efes Pilsen, Mavi Jeans, Pfizer.

Tabi ki bunlar en beğenilenleri, bunlardan başka 1000 lerce şirket ve ofis sizler için bir iş kapısı oluşturmaktadır. Bu şirketlere girerek kariyer basamaklarını hızlı adımlarla çıkmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca İstanbul İşkur İletişim ve telefon bilgileri ile onaylı işlere de göz atabilirsiniz. En fazla ihtiyaç olan pozisyonlar sırasıyla; hemşire, aşçı, satış danışmanı ve öğretmen diyebiliriz.

İstanbul'da en fazla personel ihtiyacı ve iş imkanı bay/bayan,vasıflı vasıfsız,ek iş,part time,bugün,tüm işler olan sektör ve pozisyonları sizin için bugün iş ilanları istanbul sayfasında paylaşıyoruz.

Bu kadar imkanı avantaja dönüştürmek kişinin kendi elinizde olan bir durumdur. Fırsatları Cv Benim ile değerlendirerek kariyerinizi daha iyi konumlara getirebilirisiniz.

Daha Fazla