Giresun İş İlanları

Giresun Açık İş Fırsatları

Giresun ilimizin ekonomisi de tarıma, özellikle fındığa, balıkçılık ve tarıma dayalı sanayiye dayanmakla birlikte faal nüfusunun ise yüzde 80 ‘i tarım ile uğraşmaktadır. Giresun ilinde yapılan tarım işlemlerinin yarısını fındık bahçeleri kaplamaktadır.

Fındığı dünyanın en kaliteli fındığı olarak kabul edilen Giresun'da fındık işçisi alanında çok fazla ihtiyaç vardır., Dünyada fındık ihracatında ülkemizde ilk sırada olmakla birlikte ülkemizde yetişen fındığın yüzde 25’e yakınını Giresun ilimiz temin etmektedir. Tarım faaliyetlerinden ve tarıma dayalı sanayi faaliyetlerinden sonra Giresun ilimizde hayvancılık her geçen gün gelişmektedir. Bol yağış alması nedeniyle bütün bitki örtüsü sürekli yeşillikler içinde bulunmaktadır. Bu durum da sığır, keçi ve koyun yetiştiriminde son derece önemli bir etkendir.

Giresun’da İşkur Onaylı İş Bulmak İçin Ne Yapmalıyım?

Sizde Giresun’da iş arıyorum diyorsanız, Giresun iş fırsatları ile ilgili araştırma içinde iseniz ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, Giresun’da İş Bulmak İçin Ne Yapmalıyım diyorsanız başlangıç için en doğru yer Cv Benim desiniz. Giresun iş ilanları cvbenim sayfalarında Giresun iş ilanı ile ilgili son ilan bilgilerine ulaşmak, dilediğiniz ilandaki iletişim formu veya ilan veren telefonu ile işe başvuruda bulunmak, başvuruda bulunduğunuz iş ilanının sonucu ile ilgili cvbenim altyapısı sayesinde gelen iş başvurusu sonucunu değerlendirmek ve sonrasında işveren ile yüz yüze görüşerek işe başlamak aşamalarından oluşmaktadır. Belli mevsimlerde dönemsel işçi ihtiyacı oldukça fazladır.

Fındığı ile meşhur olan ve Karadeniz bölgemizde yer alan Giresun’un bir diğer dünyaca tanınan lezzeti ise kirazdır. Giresun ilimiz doğu Karadeniz bölgesinde Karadeniz, Trabzon, Gümüşhane, Erzincan, Sivas ve Ordu illerimiz arasında yer almaktadır. Trafik plaka kodu 28 olan Giresun’da yerli halkın çoğunluğu Türkmenlerden oluşmaktadır. Osmanlı kayıtlarında 1500 ‘ lü yıllarda Giresun’a Vilayet-i Çepni denilmektedir. Giresun İş İlanı ile ilgili detaylı ve içerikli güncel bilgilere cvbenim’den ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla
Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat