Cvbenim.com Üyelik ve Gizlilik Koşulları


cvbenim.com, tüm bireysel ve kurumsal üyelerinin üye bilgilerini, güvenlik ve gizlilik prensipleri doğrultusunda koruyan interaktif bir platform’dur.

cvbenim.com, Üye’nin siteyi aşağıdaki Gizlilik Prensipleri’ne veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, Üye ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir. Ayrıca benzer bir durumda cvbenim.com, Gizlilik Prensipleri’nde öngörülen diğer tedbirleri alma hakkına da sahiptir.

cvbenim.com, vermiş olduğunuz bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenmektedir.

Bireysel Üyelik

cvbenim.com bireysel üyelik formunu dolduran tüm ziyaretçilerimizin mesleği, eğitimi gibi kişisel bilgileri site üzerinde sunulan hizmetlerin yelpazesini genişletmek, kurumların eleman ihtiyacını karşılayabilmek ve elemanların iş ihtiyacını karşılayabilmek adına ihtiyaç ve beklentileri belirleyebilmek amacıyla kullanılmaktadır.

Üyelerimiz, cvbenim.com’un gerek e-posta gerekse mesaj yoluyla sunduğu bilgilendirmelerden yararlanmak istemedikleri takdirde ilgili seçeneği belirleyerek iptal edebilmektedir.

Özgeçmiş

cvbenim.com, bireysel üyelerine internet üzerinde gerek form üzerinde gerekse video çekmek ve yüklemek suretiyle özgeçmiş hazırlama, kaydetme ve iş başvurusu yapma olanağı tanımaktadır. Hazırlanan özgeçmişler üyenin kendi seçimine göre aktif ya da pasif konumda cvbenim.com ’da saklanmaktadır. Üye, gerek video üzerinde hazırlamış olduğu gerekse Üyelik Formu’nda vermiş olduğu tüm bilgilerin doğru, geçerli ve güncel olduğunu, bunların gerçeğe aykırı, eksik veya aldatıcı/yanıltıcı olması nedeniyle cvbenim.com’unve/veya 3.şahısların herhangi bir zarara uğraması halinde tüm zararları aynen ve derhal tazmin edeceklerini kabul , beyan ve taahhüt eder.

cvbenim.com; özgeçmişe QR Kod ekleyebilir, QR Kodlar ile cvbenim.com dışında (PDF, mail ve fax yolu ile veya çıktı olarak) yapılacak başvurularda, işverence cvbenim.com üzerinden CV Videoların izlenebilmesi amacıyla eklenir. CV Videolarla ilgili her türlü sorumluluk üyeye aittir. CV Videoların 3. Şahısların eline geçmesi gibi oluşabilecek herhangi bir olumsuzluktan cvbenim.com sorumlu tutulamaz. cvbenim.com QR Kod’ların geçerlilik süresi ile ilgili her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir. Üye, bu sebeple oluşacak her türlü zararı kabul ve beyan eder.

İşveren şirketlerin cvbenim.com üzerinde yaptıkları özgeçmiş bankası aday aramalarında aktif konumda olan üyelerin özgeçmişleri görüntülenebilmektedir.

Bu kapsamda cvbenim.com’akişisel bilgilerin temin edilmesi, bunların cvbenim.com tarafından belirlenecek/uygun bulunacak şekilde kullanımına muvafakat edildiği anlamına gelecektir. Siteye kaydedilen bilgilerin diğer Üyeler ve/veya 3.kişiler eliyle kullanılmış olması ve/veya Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nda düzenlenen manevi hakların ihlal edilmesi ve/veya her ne şekilde olursa olsun herhangi bir zarara uğramanız halinde cvbenim.com’unhiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Pasif konumda olan üyelerin özgeçmişleri, işveren şirketlerce, cvbenim.com aday havuzu aramalarında, hiçbir şekilde görüntülenememektedir. Sadece özgeçmiş sahibi üye kendi isteği doğrultusunda iş arayışına uygun ilanlara başvurduğunda (aktif hale geldiğinde) ilgili işveren firmalar tarafından özgeçmişi görüntülenebilecektir. Özgeçmişlerin aktif ya da pasif olma durumları özgeçmiş güncelleme sırasında değiştirilebilmektedir. Aktif konumda olan ancak altı ay süresince herhangi bir güncelleme yapılmamış özgeçmişler sistem tarafından otomatik olarak pasif hale getirilebilir. İlgili özgeçmiş sahibi bu durumda e-posta aracılığı ile haberdar edilerek bilgilendirilir.

Kurumsal Üyelik

Üyelik talep eden şirketler, cvbenim.com müşteri temsilcileri ya da sistem üzerinden ulaşabilecekleri, Kurumsal Üyelik Formu ile iletişim ve kurumsal bilgilerini paylaşırlar. Bu bilgiler sadece iletişim ve site üzerinden alınan hizmet bedelinin faturalanmasında kullanılmaktadır.

Kurumsal üyelerin site üzerinde kendileri hakkında sağladıkları bilgiden cvbenim.com sorumlu tutulamaz. Cvbenim.com, kurumsal üye olarak başvuru yapanların bilgilerinin doğruluğunu ön incelemeden geçirmek suretiyle kontrol etme hakkına sahiptir. Eksik veya yanıltıcı bilgi verdiği tespit edilen şirketlerin üyelikleri onaylanmayacak/iptal edilecektir. Cvbenim.com konu ile ilgili her türlü talep ve dava hakkını saklı tutmaktadır.

İş İlanları

cvbenim.com üzerinde ilan verebilmek ve sistemi kullanabilmek için cvbenim.com’a üye olmak gerekmektedir.

İş ilanlarında haksız rekabet yaratacak unsurlar, kurumları karalayacak ifadeler yer alamaz. İçerik açısından uygun görülmeyen ilanlar, ücreti alınmış dahi olsa kesinlikle yayınlanmayacaktır. İş ilanlarında kurumların vermiş olduğu bilginin yanlışlığından cvbenim.com sorumlu değildir.

Şirketler sadece aday arama amacı ile sistemi kullanabilir. Aday arama dışında kullanıldığı tespit edildiğinde, şirketlerin üyelikleri iptal edilir ve ücret iadesi yapılmaz. Şirketler bilgisayar programları veya benzeri yöntemler ile ilan, özgeçmiş, başvuru, firma bilgisi veya herhangi bir sayfayı/içeriği toplu halde veya tek tek kaydedemez. Bilgisayar programları veya benzeri yöntemler ile toplu halde veya tek tek kaydedildiği tespit edildiğinde kötüye kullanım olarak değerlendirilir ve şirketlerin üyelikleri iptal edilir ve ücret iadesi yapılmaz. Oluşan/oluşabilecek tüm zararlar üye şirket tarafından karşılanır.

Özel istihdam büroları online olarak satılan tek ilan, ilan paketleri, üyelik paketleri ve aday havuzu ürünleri fiyatlarından faydalanamaz.

Ücretli üyelik paketlerinden eklenen ilanlar en fazla 60 gün yayında kalır. İlanınız yayındayken aynı ilan yeniden eklenemez.

İlanlara gelen başvurular ücretli üyeliklerde, üyelik süresince incelenebilir. Üyelik süresi bittikten sonra, başvurular ilan yayın süresinin bitişinden itibaren 15 gün boyunca incelenebilir.

Yayınlanan ilanlara gelen başvurular ilan yayın süresinin bitişinden itibaren 15 gün boyunca incelenebilir.

İlan tarihini güncel tutmak için sürekli aynı ilanın eklenmesine izin verilmemektedir.

İnsan kaynakları danışmanlığı yapan firmaların ilan yayınlayabilmesi için İşkur izinli özel istihdam bürosu olması gerekmektedir. Üyelik esnasında izin numarası belirtilmelidir ve eklenen ilanlarda İşkur izin tarihi ve numarasını yazılması gerekmektedir.

Yurtdışı için eklenen ilanlarda İşkur'dan izin alınmalıdır ve ilan metninde izin numarası ve tarihi belirtilmelidir.

Eklenen ilanlar firma girişi yapılarak istenildiği zaman yayından kaldırılabilir.

İlanlarda pozisyon adı ve işin tanımı detaylı olarak yazılmalıdır.

Sadece personel alım ilanları yayınlanabilir. Ortaklık, girişimcilik, bayilik, özel ders, vb. ilanları kabul edilmemektedir.

Sitemize eklenen hiç bir ilandan sitemiz sorumlu değildir. Eklenen tüm ilanların sorumluluğu ekleyen kişiye aittir.

Reklam amaçlı ilan eklenemez. Bu tür ilanlar kabul edilmez.

Sitede yayınlanan ilanlar herhangi bir zamanda sebep gösterilmeksizin ve ilan ekleyene bilgi verilmeksizin yayından kaldırılabilir.

İlan metninin içerisinde firmanın iletişim bilgileri yer alamaz. İlan metninde iletişim bilgileri yeralan ilanlar yayınlanmaz. İletişim bilgileri otomatik olarak firma üyeliği esnasında girilen bilgiler olarak görünür.

İlan eklemek için gerekli olan üyelik esnasında sabit telefon yazılması zorunludur. Sabit telefon yazılmayan firma üyelikleri kabul edilmemektedir.

Aynı firma için birden fazla üyelik oluşturulmaya çalışılmamalıdır. Bu durum mevcut tüm üyeliklerinizin iptaline neden olabilir. Daha önceden oluşturulmuş üyelik var ise bizimle iletişime geçilmelidir. YANLIŞ BİLGİ VERİLEREK OLUŞTURULAN ÜYELİKLER TESPİT EDİLDİĞİ TAKDİRDE HERHANGİ BİR BİLDİRİMDE BULUNMAKSIZIN İPTAL EDİLİR.

Cvbenim.com firma ve adayların site üzerinden gönderdiği tüm mesaj, mektup, yorum, vb. bilgileri okuyabilir/kontrol edebilir. Gönderilmesini uygun bulmadıklarını bilgi vermeksizin, karşı tarafa ulaşmasını engelleyebilir.

Yayınlanan ilanlarda sadece 1 adet pozisyon adı yazılabilir. İlan aktif edildikten sonra pozisyon adı değiştirilemez.

İnternetten milyarlar kazanın, kendi işinizin patronu olun,vb. tarzda ilanlar kabul edilmemektedir.
Herbalife, Avon, Shapework, Wellness, Unicity, vb. network marketing ilanları kabul edilmez.
Devremülk Satış, Kiralama, vb. şekilde çalışan firmalar ve ilanlar kabul edilmez.

Diğer Sitelere İlişim (Link)

cvbenim.com; reklam, banner veya sponsorluk veren şirketlerin internet sitelerine ilişim sağlamaktadır. cvbenim.com, ilişik verdiği sitelerin bilgi kullanımı, etik ilkeleri ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

İçerik Kullanımı

cvbenim.com’da yayınlanan yazı, grafik ve istatistikler (Materyaller) üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan içerik materyalleri cvbenim.com izni alınmadan başka yerlerde yayınlanamaz veya diğer internet sitelerine ilişim (link) verilemez.

Kullanıcı Adı ve Şifre

Kurumsal ve Bireysel üyelerimizin tüm bilgilerinin gizliliğini korumaya yönelik olarak cvbenim.com üzerinde ilgili bölümlere kullanıcı adı ve şifre ile ulaşımınız sağlanmaktadır. Üye’nin Siteden yararlanma hakkı sadece kendisine aittir, başkalarına devredilemez. Kullanıcı adı ve şifrenizin gizliliği Üye’nin sorumluluğundadır, üçüncü kişi ya da kuruluşlara kullandırılamaz. Kullanıcı adı ve şifresinin izinli veya izinsiz olarak üçüncü kişiler tarafından kullanımından doğabilecek durumlardan cvbenim.com sorumluluk taşımamaktadır.

Doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük Üye’ye aittir. Bu maddeye aykırı hareket, Üye’ye verilen hizmetlerin herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı olarak durdurulmasına yol açabilir.

Şifrenin izinsiz kullanımın tespit edilmesi durumunda cvbenim.com bilgilendirilmelidir. cvbenim.com’unbelirlediği güvenlik – gizlilik prensiplerine uymayan ve dikkate almayan Kurumsal ve Bireysel üyelerin, güvenlik – gizlilik prensiplerinin aksi yönünde bir durumla karşılaşması halinde cvbenim.com sorumluluk taşımamaktadır.

Kullanım Şartları

cvbenim.com kullanıcı sözleşmesi; Site ile ilgili genel kuralları, kullanım koşullarını ve yasal sorumlulukları içermekte olup Gizlilik Politikası ve Üyelik Koşulları başlıklı metinler ile bir bütün teşkil eder. İşbu “Site” NEHİRCE DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’NE ait olup (Bundan böyle kısaca " cvbenim.com " olarak anılacaktır.) Site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi cvbenim.com’a aittir.

Kullanıcı, işbu şirkete ait Site’yi kullanmadan önce işbu Kullanım Sözleşmesi ile Gizlilik Politikaları ve Üyelik Koşullarını dikkatle okumalıdır. Bu siteyi kullandığınız takdirde bu şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bireysel veya kurumsal üye, üyelik formunu doldurarak, kullanıcı sözleşmesi ile Gizlilik Politikası ve Üyelik Koşullarının şartlarının işleyişini kabul etmiş olur. cvbenim.com, tek taraflı olarak, işbu Kullanıcı Sözleşmesi’nde sayılan koşullara tamamıyla ya da kısmen uygun olmadığına karar verdiği üyelik bilgilerini yayınlamayı reddetme ya da yayından kaldırma hakkını haizdir.

cvbenim.com işbu sözleşmede belirtilen koşulları, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, dilediği zaman tek taraflı olarak değiştirme, durdurma, içeriğini değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutmaktadır. Kullanıcı işbu tasarrufu peşinen kabul eder.

Bireysel Üyeler için verilen hizmetler, ilgili bölümde aksi belirtilmediği sürece, ücretsizdir.

Aşağıdaki durumlarda ve bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla üyenin işbu Kullanıcı Sözleşmesi ile Gizlilik Politikası ve Üyelik Koşulları'nda belirtilen yükümlülüklere aykırı hareket etmesi, yükümlülükleri hiç veya gereği gibi yerine getirmemesi, yasa ve yönetmeliklerle belirlenen kurallara aykırı davranması ve sair hallerde , cvbenim.comÜye'nin veya Kullanıcı’nınSite’yi kullanımını engelleyebilir, üyeliği iptal edebilir, üye bilgilerini yayınlamayabilir, üye bilgilerini yayından kaldırabilir, üyeyi yetkili makamlara bildirebilir, gerekli gördüğü diğer tedbirleri alabilir. Bu durumda cvbenim.com tüm dava ve talep haklarını saklı tutmak kaydıyla, uğramış olduğu her türlü zararın tazminini üyeden talep etme ve yükümlülüklere aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için üyeye aynen rücu hakkını haizdir.

cvbenim.com, kendisi tarafından sonlandırılan üye hesabına ait her türlü kaydı silip silmemekte serbesttir, üye silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.

Müşteri kurumsal üyelik bilgilerini, şifreyi, adayların verdiği şahsi ve özel bilgileri üçüncü kişilere açıklamamayı, bilgilerin gizliliği için gerekli tedbirleri almayı ve bu bilgileri üye olmayan üçüncü kişi ve kuruluşlara vermemeyi kabul ve taahhüt eder. Müşteri ayrıca kurumsal üyelik şifresini kullanan yetkili kişinin değişmesi durumunda bunu derhal cvbenim.com’abildirecektir. Müşteri’nin işbu yükümüne aykırı davranması halinde cvbenim.com sözleşmeyi derhal feshederek bu nedenle uğramış olduğu her türlü zararın tazminini talep edebilir.

Müşteri, cvbenim.com’danolan hak alacak ve yükümlülüklerini cvbenim.com’unyazılı onayı olmadan üçüncü kişilere tamamen veya kısmen devir ve temlik edemez.

Müşteri, cvbenim.com sayfalarında yayınladığı ilanlarına gelen başvurularını cvbenim.com haricindeki bir faks numarası, e-posta, adres veya web adresine yönlendiremeyeceğini; ayrıca, cvbenim.com’unizni olmaksızın cvbenim.com araçları ile reklam, duyuru v.b. yapmamayı kabul ve taahhüt eder. Site verilerinin cvbenim.com’unbilgisi dışında herhangi bir şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır.

cvbenim.com kurumsal üyelik ücretsiz, ilan vermek,aday görüntülemek vb. hizmetler ücretlidir. cvbenim.com sağlanan ürün / hizmetler için paket, fiyat ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kullanıcı, cvbenim.com üzerinden görüntüleyeceği gerek yazılı gerekse görsel olarak hazırlanmış özgeçmişler ile ilgili herhangi bir bilgi ya da belgeyi hiçbir şekilde başka mecralarda kullanmayacağını, kopyalamayacağını ve kanunlarda belirlenen fikri-sınai haklara aykırı hareket etmeyeceğini şimdiden kabul, beyan ve taahhüt eder. Bunlara aykırılıktan doğacak her türlü uyuşmazlıklarla ilgili doğabilecek tüm zararlardan sorumlu olacağını şimdiden kabul ve taahhüt eder. Bu sözleşmeden doğacak her türlü hukuka aykırılıklarda İstanbul Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili kılınmıştır.

Cvbenim.com;

 • Yanlış, eksik, yanıltıcı, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri ve uygun olmayan fotoğrafları veya videoları içeren özgeçmişlerin siteye kaydedilmesi,
 • Başka özgeçmiş bilgilerine ulaşma ve kullanma çabaları ile sitenin genel güvenliğini tehdit edici, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek girişimlerde bulunulması,
 • Özgeçmiş dışı bilgilerin; özel veya genel duyuruların, reklam ve pazarlama amaçlı bilgilerin kaydedilmesi,
 • Üçüncü kişiler tarafından ilan edilen bilgilerin silinmesi veya değiştirilmesi,
 • Kurumlar tarafından ilan yayınlama ve özgeçmiş arama fonksiyonlarının sitenin amacı dışında kullanılması,
 • Sitede yer alan bilgilerin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması,
 • Kullanıcı adı ve şifre gibi bilgilerin sitenin amacı dışında kullanımı veya üçüncü kişi / ve kuruluşlarla paylaşılması.
 • Site’yi veya Site’nin altyapısını işbu Kullanıcı Sözleşmesi’nde belirtilen şartlara ve yasalara aykırı kullanılması,
 • İşbu Kullanıcı Sözleşmesi’nin maddelerinden birinin ya da bir kaçının ihlal edilmesi, bu ihlal nedeniyle olayın hukuk alanına intikal etmesi,
 • Site’nin veya Site’de sunulan hizmetin suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, ülke çapında ya da uluslararası düzeyde yasaların ve uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumlara teşvik eden, yasadışı, tehditkâr, rahatsız edici, hakaret, küfür veya iftira içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, kişilik haklarına zarar verici, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının gizlilik hakkına, fikri ve telif haklarına, ticari marka hakları veya başka mülkiyet haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılması,
 • Site’nin altyapısı üzerine makul olmayan veya orantısız büyüklükte yük getiren veya bir virüs veya başkaca bir zararlı unsur içeren herhangi bir işlem yapılması,
 • Site’de uygunsuz ve/veya Türkçe'nin kullanım kurallarına aykırı içerik yayınlanması,
 • Site’nin sadece ve doğrudan ticari tanıtım alanı olarak kullanılması, Site aracılığıyla ürün/hizmet tanıtımı/satışı yapma veya satış kanallarına yönlendirme girişiminde bulunulması,
 • Site’nin yasadışı bir hak tecavüzünün veya hak ihlâlinin bir aracı olarak kullandığı konusunda ilgili telif hakkı sahibinin veya onun temsilcisinin cvbenim.com’a bildirimde bulunulması ya da bunun bir mahkeme kararıyla veya ilgili üyenin ikrarıyla sabit olması halinde,
 • Site’nin çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya araç kullanılması, Site’ye yetkisiz olarak bağlanılması, ve işlem yapılması, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşılması, veya bunların kullanılması,
Durumlarında üyenin hesabı cvbenim.com tarafından tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.

Üye, üye hesabının yetkisi olmayanlar tarafından kullanıldığını veya şifresinin başkalarının eline geçtiğini öğrendiğinde bu durumu derhal cvbenim.com’abildirmeyi, cvbenim.com’unÜye’nin şifresinin, üyelik hesabının, kullanıcı adının üçüncü şahıslar tarafından ele geçirilmesinden sorumlu tutulamayacağını kabul ve taahhüt eder. Üye’nin Site üyeliğiyle sahip olduğu kullanım hakkı sadece kendisine aittir, başkalarına devredilemez.

Site’de üyelik ve kişileştirme hizmetleri verebilmek için üyelerden temin edilen kişisel bilgiler ( e-mail adresi, telefon vs. ) servisin hizmet amacına yönelik olup, üyeler bizzat aksini talep etmediği sürece cvbenim.comsite dışında üçüncü kişilerle hiçbir suretle paylaşmaz. Ancakcvbenim.com, yürürlükteki mevzuat uyarınca yetkili makamlardan usulüne uygun olarak talep gelmesi halinde üyelerin kendisinde bulunan bilgilerini ilgili yetkili makamlarla paylaşacaktır.

cvbenim.com, Site’ye üyelik ve kişileştirme hizmetleri verebilmek için Kullanıcı veya üyeden temin edilen kişisel bilgiler ( e-mail adresi, doğum tarihi, cep telefonu vs. ) aracılığıyla yayın göndermek, bülten göndermek, bildirimlerde bulunmak, ürünler hakkında bilgi vermek ve benzeri hizmetlerde bulunabilir. Üye tarafından paylaşılan bilgiler hiçbir durumda burada öngörülen amaçlar ve hizmetler dışında kullanılmayacaktır.
Site’nin içeriği ve yazılımı, her türlü fikri ve mali hakkı cvbenim.com’a aittir. Kullanıcı veya üyeler arayüz, içerik veri tabanı, tasarım, metin, imge, html kodu ve diğer kod ve yazılımlar da dahil olmak üzere, Site’nin sayfasını veya içindekileri izlemek ve/veya kopyalamak, çoğaltmak, değiştirmek, başka bir lisana çevirmek amacıyla ya da izin ve yetki verilmeyen başka amaçlarla ve önceden cvbenim.com’un açık ve yazılı iznini almadan kullanmayacaklarını kabul , beyan ve taahhüt ederler.

Aynı şekilde Site’nin isim hakkı ve logosu münhasıran cvbenim.com’aait olup hiçbir surette cvbenim.com’un yazılı muvafakati olmaksızın kullanılamaz, 3. kişi ve kuruluşların kullanımına sunulamaz.

Site sadececvbenim.com’un kullanımında olup Site’de yer alan herhangi bir unsur diğer bir yerde veya Internet sitesinde yayınlanamaz veya cvbenim.com’un izni olmadan başka bir internet sitesinden bu siteye link verilemez, yönlendirme yapılamaz.

cvbenim.com’un tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan ve her hakkı ilgili anlaşmalar gereği cvbenim.com’da olan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

Kullanıcı veya üye, Site’yi kullanırken, her türlü yasal düzenlemeler, ve cvbenim.com’unSite’ye ilişkin olarak yayımlayacağı bildirimlere uymayı kabul ve taahhüt eder. Bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk Kullanıcı ile Üye'ye aittir.

İş arayan üyeler, Site üzerinde beğendikleri haber, yazı ya da iş ilanlarını Paylaş fonksiyonu sayesinde e-posta aracılığıyla başka kişilerle paylaşabilmektedir. Bu işlem sırasında, üyenin belirttiği e-posta adresi, cvbenim.com tarafından, site ile ilgili haber, duyuru, aktiviteleri paylaşmak dışında başka amaç için kullanılmayacaktır.

cvbenim.com, başka kişi yada kurum tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve/veya yönlendirmeler sağlamaktadır. cvbenim.com ve onun ana ya da tali şirketleri ne de bunlarla ilişkili şirketler tarafından, başka kişi yada kurumlara ait sitelerdeki bilgi, ürün ve hizmetler hiçbir şekilde işletilmemekte, denetlenmemekte, onaylamamakta, garanti edilmemekte, bunların kullanılması teşvik veya tavsiye edilmemektedir. cvbenim.com, Site’de kullandığı ve işbirliği içerisinde olduğu üçüncü şahıs sitelerine ulaşılacağı, sitelerden herhangi bir şekilde virüs tehdidi ile karşılaşılmayacağı, sitedeki bilgiler, ürünler ve hizmetlerden veya içerdikleri diğer bağlantılardan her ne nam altında olursa olsun cvbenim.com’un sorumluluğunu doğurabilecek herhangi bir taahhüt vermemektedir. Bu sitelerin kullanımıyla veya içerikleri nedeni ile doğabilecek gerek maddi gerekse manevi zararlar Kullanıcı veya Üye’nin kendi sorumluluğundadır.

Site’yi kullanmanız esnasında cvbenim.com veya bu diğer internet siteleri bilgisayarınıza kendi çerezlerini yükleyebilir ve bilgi toplayabilirler. Diğer internet siteleri kendi gizlilik ve kullanım sözleşmelerine sahiptir ve kullanıcılar tarafından paylaşılan bilgileri farklı amaçlar için kullanabilirler. cvbenim.com olarak edindiğimiz ip adresini, kullanıcı sözleşmesi veya gizlilik politikamız ihlal edilmediğiniz sürece, herhangi bir kişisel bilgi ile eşleştirmemekteyiz.

cvbenim.com, Site’nin kesintisiz veya hatasız olacağını ya da sitenin veya içeriğinin kullanılmasıyla ya da siteye bağlantı yapılmasıyla belirli sonuçların elde edileceğini, bilgi iletiminde gecikme/başarısızlık/hata/kasıtsız ihmal veya kayıpların olması, sorunlu yanların giderileceğini garanti etmemektedir. cvbenim.com, üyenin,Site’den yüklediği dosyalardayada videolarda virüs ya da kirletici, yok edici veya bozucu özellikler bulunmadığını ve bulaşmayacağını da garanti etmemektedir. cvbenim.com, Site’nin kullanılmasından kaynaklanabilecek zararlar için sorumlu tutulamaz, kullanıcılar bu gibi durumların oluşmaması için gerekli tedbirleri almakla yükümlülerdir.

cvbenim.com , Site’de yer alan her tür kurum ve üye bilgisi, haber, makale, sunulan eğitim programı ve diğer materyaller ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez. İçeriğinden sorumlu tutulamaz. Özellikle özgeçmişlerini sitede bulunduran üyeler Site’ye kaydettikleri her türlü bilgiden sorumludurlar.

cvbenim.com’un üyelerine karşı iş ve/veya eleman bulmak ve benzeri yükümlüğü yoktur. Kurumsal ve bireysel üyeler arasındaki her türlü iletişim ve aktiviteden üyelerin kendileri sorumludur.

Site’de yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile ziyaretçi ve üyelerin kullandığı yazılım ve donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelmesinden dolayı cvbenim.com’a bu konuda bir sorumluluk yüklenemez.

Kullanıcı/Üye Site’yi kullanmakla, Site hakkında veya Site ile ilgili bir ihtilâfın çıkması halinde, bu ihtilâfın kanunlar ihtilâfı kurallarına bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tâbi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini kabul etmiş sayılırlar. Ayrıca, İstanbul Mahkemelerinin görev ve yer olarak yetkili olacağını da kabul etmiş olurlar.

Üye, işbu Kullanıcı Sözleşmesi’nde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

cvbenim.com Gizlilik Prensipleri, üyeler hakkında edinilen bilgilerin kullanım amacı ve sitenin kullanım şeklini içeren bir dokümandır. Üye, cvbenim.com’a üye olarak, işbu Gizlilik Prensipleri’nde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini, kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını ve Gizlilik Prensipleri’nin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul,beyan ve taahhüt eder. Bu Gizlilik Prensipleri’nin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.

cvbenim.com, Gizlilik Prensipleri üzerinde her zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir. Yapılan değişikliklerden tüm üyeler haberdar edilecektir.

cvbenim.com gizlilik prensipleri, üyelerimiz hakkında edindiğimiz bilgilerin kullanılma amacı ve sitenin kullanılma şeklini içeren bir dokümandır.
Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat