CV OLUŞTUR

CV oluşturma aşamasında, sadece kendin hakkında belirli bilgileri yazılı olarak girmekten çok daha fazlasını sunan Cvbenim.com’a hoş geldin!

Cvbenim.com’un amacı;

Oldukça pratik bir Cv oluşturma sistemi kurarak,
Eksiksiz bir CV için seni bildirimlerle yönlendirerek,
Özgeçmişinin doluluk oranına göre sana yıldızlar vererek,
Yazılı bir CV’den daha fazlası için Cv Video özelliğini oluşturarak,
En rahat şekilde kendini ifade etmene olanak vererek,
Kariyer hedefini tam anlamıyla anlatmanı sağlayarak,
Kısaca ufkunu açmak için etkili Cv seçeneklerini sunarak,

Seni çalışmak istediğin o firmalara en iyi şekilde tanıtmaktır.

Kendini, sadece eğitim ve deneyimlerinin yazılı olarak bulunduğu bir özgeçmiş ile ifade etmekle yetinme. Buna kendini en iyi şekilde anlatacağın bir video ekleyerek de bir adım daha öne geç. Cvbenim’in sunduğu bu yeni nesil iş arama sürecine hemen katıl ve iş aramak için değil, iş bulmak için kendini tanıtmaya başla.

KENDİNİ TANIT

CV’Nİ HAZIRLA

Şimdi o karışık, teker teker bilgilerini yazdığın klasik sistemleri unut. Birazdan karşına, seni bildirimlerle yönlendirecek ve eksiksiz bir CV doldurtacak o pratik sistem çıkacak. Üstelik her doldurduğun alan için sana bir yıldız vererek motive edecek. Kendini firmalara ne kadar iyi tanıttığını gösterecek. Mesela kullanmayı bildiğin o programları bir bir yazmak zorunda kalmayacaksın. Sen o programı listeden bulup, yanındaki yıldız ikonlarını işaretlerek hangi seviyede hakim olduğunu belirtmiş olacaksın. Cvbenim ile Cv oluşturmak işte bu kadar basit!

KENDİNİ GÖSTER

CV VİDEO’NU ÇEK

Sadece bu kadar da değil! Sana kendini her anlamda göstermen için harika bir özellik daha sunulacak. İster elinde hazır olan Konuşan Cv’ni yükleyeceksin, ister kendini en iyi şekilde ifade edebileceğin Cv Video’nu çekeceksin. Eğer çektiğin videonun beğenmediğin bir bölümü olursa, o kısmını silerek Cv Video’nu istediğin gibi düzenleyebileceksin. Yazılı Cv’inizde dile getiremediğin ve altını çizemediğin her şeyi ayrıntılı bir şekilde anlatabileceksin. İşverenler dışında kimseyle paylaşılmayacak olan bu harika video, seni yorucu ve heyecanlı öngörüşmelerden kurtaracak, sana daha faza özgüven ve zaman kazandıracak!

TAKDİRLERİ TOPLA

TAKDİR AL

Oluşturduğun o eksiksiz ve kapsamlı özgeçmiş sayesinde firmaların dikkatini çekeceksin. Sana teker teker özgeçmişinizin görüntülendiğine dair bildirimler gelmeye başlayacak. Cv’ni beğenen firmalar tam olarak doldurulmuş o parlak özgeçmişinizi görünce ‘Takdir Et’ butonuna tıklayacak. Tüm bunların sayesinde tam aradığın gibi olan o ilanlara büyük bir özgüvenle başvuru yapmaya başlayacak ve kariyer yolculuğunda nasıl bir yükselişe geçtiğini gözlerinle göreceksin.

ÖN SIRALARDA YERİNİ AL!

ÜST SIRALARDA GÖRÜN

Takdir aldıkça firmalar tarafından daha üst sıralarda görüntülenmeye başlayacaksın. Firmalar tarafından ilk göze çarpan adaylardan biri sen olacaksın. Kim bilir belki, anlık mesajlaşma sistemimizden o çok çalışmak istediğin firma sana ‘Merhaba, Cv Video’nu çok beğendik, sizinle hemen yarın görüşmek isteriz’ mesajını gönderecek.

Şimdi
Cvbenim’in farklıyla
kariyerinin en etkili dönemine
girmeye hazır mısın?
O zaman başlayalım.

Üyeliğin varsa giriş yapabilirsin. Yada tek adımda yeni üyelik oluşturabilirsin.

Giriş YapYeni Üyelik Oluştur