CV OLUŞTUR

CV oluşturma aşamasında, sadece kendin hakkında belirli bilgileri yazılı olarak girmekten çok daha fazlasını sunan Cvbenim.com’a hoş geldin!

Cvbenim.com’un amacı;

Oldukça pratik bir Cv oluşturma sistemi kurarak,
Eksiksiz bir CV için seni bildirimlerle yönlendirerek,
Özgeçmişinin doluluk oranına göre sana yıldızlar vererek,
Yazılı bir CV’den daha fazlası için Cv Video özelliğini oluşturarak,
En rahat şekilde kendini ifade etmene olanak vererek,
Kariyer hedefini tam anlamıyla anlatmanı sağlayarak,
Kısaca ufkunu açmak için etkili Cv seçeneklerini sunarak,

Seni çalışmak istediğin o firmalara en iyi şekilde tanıtmaktır.

Kendini, sadece eğitim ve deneyimlerinin yazılı olarak bulunduğu bir özgeçmiş ile ifade etmekle yetinme. Buna kendini en iyi şekilde anlatacağın bir video ekleyerek de bir adım daha öne geç. Cvbenim’in sunduğu bu yeni nesil iş arama sürecine hemen katıl ve iş aramak için değil, iş bulmak için kendini tanıtmaya başla.

İş başvurularında adayların tanınmasını sağlayan en önemli öge CV’dir. Adayın CV oluşturarak kendisi hakkında bilgi vermesi, ilgili firmaların aday hakkında fikir sahibi olmasını sağlayacaktır. Aday özellikleri ve firma kriterleri eşleştirildiğinde ise işe en uygun adaylar ön plana çıkmaktadır.

CV oluşturma eski yöntemlerde A4 kağıdına adayların kendileri ile ilgili bilgileri yazmasını ifade ederken, günümüz dijital platformlarında gerçekleştirilen iş başvurularında elektronik ortamda CV hazırlanmaktadır. CV Benim adresi olarak günümüz teknolojisi ve anlaşılır kullanıcı ara yüzü ile CV oluşturma adımlarını kolayca tamamlayabilirsiniz. Sistemin çeşitli yönlendirmeler gerçekleştirerek CV oluşturmanızı kolaylaştırması, kusursuz CV hazırlamanıza fırsat sağlamaktadır.

Dijital platformlardaki CV örneklerini inceleyerek benzer CV’ler hazırlamak zorunda kalmadan sistem tarafından ortaya çıkarılan özgün CV’nizi hazırlayabilirsiniz. CV hazırlarken merak edilen pek çok konu bulunmaktadır. CV nasıl hazırlanır, başarılı bir CV hangi özelliklere sahip olmalıdır gibi en çok merak edilen konulara değinerek yazımıza devam edelim;

CV Nasıl Hazırlanır?

CV hazırlar iken dikkat edilmesi gereken ilk nokta, firmaların sizler hakkında fikir oluşturabileceği detayları paylaşmaktır. Bu detaylar arasında, iş deneyimleriniz, hobileriniz, uzmanlık alanlarınız, yabancı dil bilginiz gibi ögeler bulunmalıdır. Bu ögelerin bulunması demek sadece bu bilgileri paylaşmak değildir. Her ögenin detaylarını da belirtmeniz, firmaların sizler hakkında fikir oluşturmasını kolaylaştıracaktır. CV hazırlarken iş deneyimlerinizden bahsederken;

  • ● Çalıştığınız firma ismi,
  • ● Çalışılan pozisyon,
  • ● İşe giriş tarihi,
  • ● İşten ayrılış tarihi,
  • ● İşten ayrılış nedeni… gibi bilgiler CV örneğinizde paylaşılmalıdır.

CV hazırlamanın bir diğer aşaması ise özgeçmiş oluşturma olarak ifade edilebilir. Özgeçmiş oluşturmak hakkınızda bilgiler vermektir. Bu bilgileri resmi bil üslup kullanarak anlatmanız gerekmektedir. Eğitim hayatınız, iş tecrübeleriniz, sertifikalarınız, staj bilgileriniz gibi detayları özgeçmişinizde paylaşmalısınız. Ayrıca özgeçmişin sonuç kısmında ise; firmayı tercih etme nedeniniz, sağlayacağınızı düşündüğünüz faydalar gibi detaylardan bahsedebilirsiniz.

CV benim üzerinde oluşturacağını tüm CV ve özgeçmişler ilgili firmalar tarafından görüntülenebilmektedir. Profesyonel CV hazırlamanız için sistem sizleri her aşama da yönlendirecek, bilgi vermeniz alanların neler olduğunu hatırlatacaktır. Ayrıca CV benim farkı ile, CV’lerinize video ekleyebilir, firmaların sizleri daha iyi tanımasını sağlayabilirsiniz.

Daha Fazla

KENDİNİ TANIT

CV’Nİ HAZIRLA

Şimdi o karışık, teker teker bilgilerini yazdığın klasik sistemleri unut. Birazdan karşına, seni bildirimlerle yönlendirecek ve eksiksiz bir CV doldurtacak o pratik sistem çıkacak. Üstelik her doldurduğun alan için sana bir yıldız vererek motive edecek. Kendini firmalara ne kadar iyi tanıttığını gösterecek. Mesela kullanmayı bildiğin o programları bir bir yazmak zorunda kalmayacaksın. Sen o programı listeden bulup, yanındaki yıldız ikonlarını işaretlerek hangi seviyede hakim olduğunu belirtmiş olacaksın. Cvbenim ile Cv oluşturmak işte bu kadar basit!

KENDİNİ GÖSTER

CV VİDEO’NU ÇEK

Sadece bu kadar da değil! Sana kendini her anlamda göstermen için harika bir özellik daha sunulacak. İster elinde hazır olan Konuşan Cv’ni yükleyeceksin, ister kendini en iyi şekilde ifade edebileceğin Cv Video’nu çekeceksin. Eğer çektiğin videonun beğenmediğin bir bölümü olursa, o kısmını silerek Cv Video’nu istediğin gibi düzenleyebileceksin. Yazılı Cv’inizde dile getiremediğin ve altını çizemediğin her şeyi ayrıntılı bir şekilde anlatabileceksin. İşverenler dışında kimseyle paylaşılmayacak olan bu harika video, seni yorucu ve heyecanlı öngörüşmelerden kurtaracak, sana daha faza özgüven ve zaman kazandıracak!

TAKDİRLERİ TOPLA

TAKDİR AL

Oluşturduğun o eksiksiz ve kapsamlı özgeçmiş sayesinde firmaların dikkatini çekeceksin. Sana teker teker özgeçmişinizin görüntülendiğine dair bildirimler gelmeye başlayacak. Cv’ni beğenen firmalar tam olarak doldurulmuş o parlak özgeçmişinizi görünce ‘Takdir Et’ butonuna tıklayacak. Tüm bunların sayesinde tam aradığın gibi olan o ilanlara büyük bir özgüvenle başvuru yapmaya başlayacak ve kariyer yolculuğunda nasıl bir yükselişe geçtiğini gözlerinle göreceksin.

ÖN SIRALARDA YERİNİ AL!

ÜST SIRALARDA GÖRÜN

Takdir aldıkça firmalar tarafından daha üst sıralarda görüntülenmeye başlayacaksın. Firmalar tarafından ilk göze çarpan adaylardan biri sen olacaksın. Kim bilir belki, anlık mesajlaşma sistemimizden o çok çalışmak istediğin firma sana ‘Merhaba, Cv Video’nu çok beğendik, sizinle hemen yarın görüşmek isteriz’ mesajını gönderecek.

Şimdi
Cvbenim’in farklıyla
kariyerinin en etkili dönemine
girmeye hazır mısın?
O zaman başlayalım.

Üyeliğin varsa giriş yapabilirsin. Yada tek adımda yeni üyelik oluşturabilirsin.

Giriş YapYeni Üyelik Oluştur

Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat