Hakkımızda

Cvbenim.com işverenlerin ve iş arayanların, internet ortamında bir araya gelmesini sağlayan insan kaynakları sitesidir.

Cvbenim.com’da iş arayanlar standart özgeçmişlerine ek olarak CV Video’larını çeker ve bu videoları başvuru yaparken kullanır. CV Video’ları izleyen işverenler ise kendileri için en doğru adayı görüşmeye çağırır ve bu sayede iki tarafın da zaman kaybı minimum düzeye ulaşır.

Cvbenim.com zaman kazanmak için CV Video’ya ek olarak, detaylı filtreleme özellikleri ile aranılan işe ve aranılan adaya daha kısa zamanda ulaşmaya imkân sağlar.

Cvbenim.com işveren ve iş arayanlara aracılık hizmeti verirken bakış açısınıiçinde bulunulan çağa odaklayarak; adayların olumsuz görüşmelerle vakit kaybı yaşamasını önlemek ve işverenlerin en hızlı şekilde şirketlerinin nabzına uyum sağlayabilecek personeli seçmesini sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Cvbenim.com sizlere zaman tasarrufu sağlarken bunu en güvenli şekilde yapmayı da esas alır. Yüksek güvenlikli sunucuları ve uçtan uca şifreleme yöntemiyle bilgilerinize üçüncü kişiler tarafından ulaşılmaması için tüm tedbirler cvbenim.com tarafından alınmıştır.

Cvbenim.com herkesin en iyi olduğu bir iş olduğunu bilir ve bunun için işveren ve iş arayanı maksimum avantajlarla en doğru portalda buluşturmayı hedefler.

Cvbenim.com; 04/07/2016 tarihi ile 03/07/2019 Tarihleri arasında Özel İstihdam faaliyetlerinde bulunmak üzere Türkiye Çalışma ve İş Kurumu tarafından 30.06.2016 tarih ve 102770 sayılı karar ve 875 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.

Tüm Bu Ayrıcalıkları Cebinde Bil

Cv Video bile yükleyebileceğin Cvbenim İş Arayan Uygulaması’nı cebine indir. Her zaman, her yerde gelişmelerden haberdar ol. Cvbenim.com’a gelerek yükselişe geçmiş olduğun kariyer yolculuğunda bilgi akışından kopma.

Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat