Batman İş İlanları

Batman Açık İş Fırsatları

Batman, Ülkemizin Güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan, Dicle nehrinin aktığı topraklarda zengin bir tarihi geçmişe sahip olan bir ilimizdir. Merkez nüfusu 325.000 olan Batman’ın, genel nüfus oranı ise son sayım rakamlarına göre 520.000 civarındadır. Nüfusunun yüzde 92’si Müslüman, yüzde 3’ü Yezidi, % 3’ü Ortodoks ve % 2’si Katolik olan Batman’da medeniyetler buluşması bu anlamda çok güzel yaşanmaktadır. Batman’da iş ilanı ile ilgili her türlü bilgiye cvbenim’ den ulaşabilirsiniz.

Birbirinden farklı medeniyetlere yurtluk yapan Batman’da ekonomi Raman dağından çıkan petrole dayanmaktadır. Ülkemizin petrol ihtiyacının yaklaşık %20’si bu bölgeden karşılanmaktadır. Batman’da petrol rafinerisinden başka sanayi fabrikası maalesef yoktur. Tuğla, yem, mercimek işleme, çırçır, bisküvi fabrikaları bulunmakta olup, özel sektöre ait küçük işletmelerdir. Tarım ekseriyetle Batman ve Beşiri ovalarında gerçekleşmektedir. Bu ovalarda yapılan tarım faaliyetlerinde pamuk, tütün, tahıl, baklagiller, meyve ve sebze yetiştirilmektedir. Büyükbaş ve küçükbaş hayvan besiciliği gelişmiştir.

Batman’da İşkur onaylı iş bulmak için ne yapmalıyım?

520.000 civarında nüfusu bulunan Batman’da iş arıyorsanız ve Batman’da iş bulmak için ne yapmalıyım? Sorusunu farklı arama motorlarında arıyorsanız doğru sayfayı bulduğunuzu, cvbenim’den başka Batman iş ilanı ile ilgili güncel ve sağlıklı bilgiye başka bir siteden ulaşamayacağınızı hatırlatmak isteriz.

Ekonomisi Türkiye’nin petrol ihtiyacının %20’sini karşılaması hasebi ile petrole dayalı olan Batman’da Raman dağında petrol rafinerisinde çalışan bir çok Batman’lı bulunmaktadır. Siz de kişisel becerileriniz ve yeterliliğiniz oranınca Petrol rafinerisinde vasıflı – vasıfsız olarak iş bulma imkanına sahipsiniz. Bir diğer sektör ise küçük işletmelerle özel sektörün elinde bulunan farklı fabrikalarda iş başvurularında bulunmak olacaktır. Bunlar yeterli gelmez ise tarım sektörüne yönelmeniz, ovada yetişen her türlü sebze ve meyve ekimi ve yetiştiriciliği ile ilgili iş bulmanız mümkündür.

Daha Fazla
Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat