Ordu İş İlanları

Ordu Açık İş Fırsatları

Önemli ölçüde tarıma dayalı ekonomisi bulunan Ordu’nun başlıca gelir kaynağını tarım faaliyetleri oluşturmaktadır. Nüfusunun % 80 ‘i tarım sektöründeki faaliyetler neticesinde geçimlerini sağlamaktadır.

Son yıllarda gelişen sanayi ile birlikte tarım sektörü daha da gelişmiştir. Ekime müsait toprakları sınırlı olan Ordu’da tarım faaliyetlerinden sonra sırasıyla öncelikli olarak Hayvancılık, balıkçılık ve ormancılık gelmektedir. Ordu’ya sanayi 1970 ‘li yıllardan sonra gelmiştir. 10 ve daha fazla işçi çalıştıran işletme sayısı 120+ ‘ yi geçmekle birlikte bu sektörlerden 35 tanesi fındık ve kabuğunu ayırıp iç fındık haline getiren büyük fabrikalar olmaktadır. Sagra tesislerini de içinde bulunduran Ordu bir fındık kentidir.

Ordu’da İş Bulmak İçin Ne Yapmalıyım?

Ekonomik faaliyetlerine tarım sektörü ve tarım sektörüne bağlı sanayinin yön verdiği Ordu’da iş arıyorum diyorsanız ve Ordu İşkur onaylı açık iş ilanları ile ilgili araştırma içindeyseniz, Ordu’da İş Bulmak İçin Ne Yapmalıyım diyorsanız sizler için Ordu’da yapılabilecek işler ile ilgili hazırladığımız Ordu iş ilanı sayfasını Cv Benim den takip edebilirsiniz. Birbirinden farklı sektörlerin ilanlarını ihtiva eden Ordu İş İlanı sayfamızda kendinize uygun olan ilan bilgilerini inceledikten sonra ilgili ilanın iletişim bilgilerini kullanarak ilgili ilana başvurunuzu gerçekleştirebilir, başvuru sonucunda olumlu gelişen iş süreci sonrasında işinize kavuşabilirsiniz.

Karadeniz’in incisi, Ülkemizin coğrafi olarak Karadeniz bölgesinin Orta ve doğu Karadeniz bölgesinde yer alan, 1920 yılında Trabzon şehrimizden ayrılan ve 4 Nisan 1920 yılında il unvanına kavuşan Ordu, Merkez ilçesi ile birlikte toplam 19 ilçe, 53 belde ve 481 köyden oluşmaktadır. Kuruluş yılı 1920 olan Ordu’nun yüzölçümü 5.963 km2 olmakla beraber, Toplam nüfusu 720.000+ ‘in üzerinde bulunmaktadır. Ordu İş İlanı ile ilgili en güncel iş ilan bilgilerine cvbenim.com’dan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla
Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat