Ardahan İş İlanları

Artvin Açık İş Fırsatları

Artvin ilinin nüfusu tarıma dayanmaktadır. Ekilmeye müsait arazi az olmasına karşılık nüfusun % 80 ‘den fazlası tarım ile uğraşmaktadır.

Henüz modern seviyelere tarım için zengin su kaynakları ve potansiyeli bulunmasına rağmen su tesisleri maalesef çok azdır. Tarımdan sonra ikinci sırada hayvancılık gelmektedir, bundan hemen sonra ise ormancılık gelmektedir. Orman bakımından zengin olan Artvin’in yüz ölçümünün neredeyse % 40 ‘a yakını ormandır. Her yıl inşaat kerestesi ve yakacak odun üretimi gerçekleştirilir. Madencilik alanında ise en zengin il yine Artvin’dir. Ülkemizin en zengin bakır madenleri ve rezervine sahiptir. Yine enerji alanında da Hopa termik santrali, Tortum ve İkizdere hidroelektrik santralleri mevcuttur.

Artvin’de İş bulmak için ne yapmalıyım?

Ulaşımın deniz ve karayolu ile sağlandığı, kendine ait bir havalimanı bulunmayan Artvin’de iş arıyorum diyorsanız ve Artvin’de iş bulmak için ne yapmalıyım diyorsanız sizlere Cv Benim ekibi tarafından hazırlanan Artvin iş ilanı sayfasını incelemenizi tavsiye ediyoruz. Gelmiş geçmiş en iyi iş ilan sitesi olan cvbenim ‘de Artvin iş ilanı sayfasında Artvin ilindeki büyük – küçük ölçekli firmalara ait iş ilanlarını bulmanız, bu ilanların detaylarını incelemeniz, işin tanımını öğrenmeniz ve iş kriterlerinize uyuyorsa başvurmanız sadece birkaç dakikanızı almaktadır. Bununla birlikte ilan veren firmaların da aktif olarak kullandığı cvbenim’de işkur onaylı iş bulma süreciniz daha hızlı gerçekleşmektedir.

Karadeniz bölgemizin coğrafi olarak Doğu Karadeniz bölümünde kalan, Ülkemizin Gürcistan sınırında yer alan, Karadeniz’e kıyısı olan, Doğusunda Ardahan, güneyde Erzurum ve batı bölgesinde Rize bulunan, Merkez ilçesi ile birlikte toplam 8 ilçesi bulunan, yüzölçümü bakımından Türkiye’nin 55. İli olan Artvin, adını merkezinde bulunan Artvin şehrinden almaktadır. Artvin iş ilanı ile ilgili tüm bilgilere cvbenim’den ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla
Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat