Kars İş İlanları

Kars Açık İş Fırsatları

Tarım, Hayvancılık ve Ormancılığa dayalı Kars ekonomisinde etkin nüfusun neredeyse % 85 ‘i ilgili sektörlerde çalışmakta olup, GSMH ‘nın ortalama % 60 ‘ ı bu sektörlerden elde edilmektedir.

Kültür ve Turizm bakanlığının çalışmaları kapsamında Sanayi, turizm ve ticari hayata yön veren sektörlerin yeniden gelişmesi planlanmaktadır. Hayvancılığın tarla tarımından önce geldiği Kars’ta geniş çayırlar ve bu çayırlarda bulunan zengin bitki örtüleri hayvancılığın son derece gelişmesine yol açmıştır. Kars ormancılık bakımından müsait olmasına rağmen Kars topraklarının sadece % 4 ‘ü ormanlarla kaplı bulunmaktadır. % 4 ‘lük ormanlardan ise yaklaşık 75.000+ ‘m3 sanayi odunu elde edilmektedir.

Kars’ta İşkur Onaylı İş Bulmak İçin Ne Yapmalıyım?

Kars’ta iş arıyorum, Kars Açık iş ilanları ve Kars ile ilgili iş arayanların aramaları sonucu gelinen bu sayfada Kars’ta İş Bulmak İçin Ne Yapmalıyım diyenlerin sorularının cevabı doğru ve güncel olarak sunulmaktadır. Cv Benim olarak sizlere Kars iş fırsatları ile ilgili güncel iş ilanı kategorisinde hizmet sunmaktayız. Kars’ta iş arıyorum diyorsanız ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız cvbenim’deki iş ilanlarını inceleyebilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ermenistan ülkesine komşu olan ve merkez ilçesine bağlı yirmi iki mahalle ve yetmiş köy bulunan, deniz seviyesine olan yükseklik bakımından ülkemizin en yüksek il merkezi olan Kars’ın köyleri ile birlikte nüfusu ortalama 110.000+ ‘in üzerinde bulunmaktadır. Farklı kültürleri bir arada bulundurması ile kültüründe farklılıklar ve zenginliklerden bahsetmek mümkündür. Kültür ve Turizm bakanlığının 2023 için “Türkiye Turizm Stratejisi 2023” ve “ Turizm Stratejisi Eylem Planı” kapsamına dahil edilen 15 şehir merkezinden biridir. Bu proje ile marka kent ilan edilerek gelişmesi amaçlanmaktadır. Kars iş ilanı ile ilgili güncel bilgilere cvbenim’den ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla
Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat