Sakarya İş İlanları

Sakarya Açık İş Fırsatları

Sakarya'da ekonomi olarak tarım en başta gelmektedir. Hendek, Karasu ve Kocaali ilçelerinde fındık yetiştirimi mevcuttur. Ayrıca mısır yetiştirimimde yapılmaktadır. Sakarya'da sanayi son zamanlarda gelişmeye başlamıştır. Son yıllarda kurulan sanayi kuruluşları bu sanayileşmeyi daha da artırmıştır. Sakarya, 900 Bin'e yaklaşan Toplam Nüfusuyla Marmara Bölgesi'nin İstanbul, Bursa, Kocaeli ve Balıkesir'den sonra 4.Büyük ilidir.

Sakarya’da İşkur onaylı iş bulmak için ne yapmalıyım?

Sakarya da iş arıyorum diyorsanız ve Sakarya’da iş bulmak için ne yapmalıyım? Diyenlerdenseniz sizlere Sakarya’da yapılabilecekler hakkında birkaç bilgi vermek istiyoruz. Sakarya; ekonomisi tarım üzerine kurulu bir şehrimiz olduğu için genellikle nüfusunun tamamına yakını tarım ile ilgilenmektedir.

Sakarya, Ülkemizin Marmara Bölgesi’nin Çatalca – Kocaeli bölümünde yer alan, 2010 yılında yapılan nüfus sayımı sonuçlarına göre 873.000+ nüfusa sahip bir ildir. Sakarya’nın kuzeyinde Karadeniz, batısında İzmit, Bursa, doğusunda Düzce ve güneyinde ise Bolu ve biledik illeri bulunmaktadır. 900 bine yaklaşan toplam nüfusu ile Marmara Bölgesi’nin İstanbul, Bursa, Kocaeli ve Balıkesir’den sonra 4. Büyük ilidir.

Bazı ilçelerinde fındık yetiştiriciliği mevcut olup bu ilçeler senenin belli aylarından şehir dışından gelen mevsimlik işçiler tarafından günlük yevmiye usulü ile çalıştırılmaktadır. Siz de Sakarya’da iş arıyorum diyorsanız tarım alanında istihdam edilmenizin çok kolay olacağını söyleyebiliriz. Bunun yanında son yıllarda Sakarya’nın Sanayi alanında yapmış olduğu yenilikler ile sanayi sektöründe de iş bulma olasılığınız çok yüksek olacaktır.

Teşvik kapsamında personel alımlarına hali hazırda devam eden şirketler ile ilgili güncel bilgilere cvbenim’den rahatlıkla ulaşabilir, Sakarya işkur iş ilanları hakkında en güncel iş ilanları ile ilgili gelişmeleri cvbenim’den takip edebilirsiniz. Bir iş sahibi olmak için bir çok aşamadan geçen bireylerin hayatlarını idame ettirebilecekleri işi bulduğunda istikrarlı bir şekilde çalışmaları kendi açılarından evladır.

Daha Fazla
Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat