NEDEN OLMASIN

İŞVEREN

Firmanızı en iyi Cvbenim.com tanıtır;

İş'te Vizyon özelliği ile firmanızın o harika tanıtım videosunu yükler, şirketinizin özelliklerini ayrıntılı bir şekilde, hem göze hem de kulağa hitap ederek, tanıtırsınız. Hem oldukça modern bir kimliğe kavuşursunuz hem de doğru adaylardan başvuru alırsınız.

İş İlanlarınızı en iyi şekilde CVbenim’le gösterirsiniz;

İş ilanlarınızı sosyal medyada yayınlatabilir, klasik olarak yayınlanan ilanların yanı sıra aradığınız o alışanı anlatan bir video da çekebilirsiniz! Böylece o çok önemli bulduğunuz ilanını vitrine çıkararak Vitrin İlan vermiş olursunuz.

Cvbenim’le takibe alınırsınız;

Adayların sizi daha iyi tanıması ve ilanlarınızı görmesi sonucunda takibe alınmaya başlarsınız. Takibe alındıkça da yayınladığınız o ilanları daha üst sıralarda görmeye başlar, kendinizi öncelikli kılarsınız.

Cvbenim’le zaman kaybetmesiniz;

İlanlarınıza gelen başvurular arasında kaybolmaz, eşsiz filtreleme özelliği ile tam aradığınız gibi olan adaylara ulaşırsınız. Adayların yüklemiş olduğu Cv Video’ları seyrederek telefon mülakatlarına ve ön görüşmelere gerek duymadan seçtiğiniz o adayı direk mülakata çağırırsınız.

Cvbenim’le aradığınız o personele ulaşırsınız;

İlginizi çeken o aday hakkında merak ettiğiniz farklı bir şey olursa, sadece siz işverenlere sunulan anlık mesajlaşma özelliğinden yararlanır, istediğiniz o soruyu zaman kaybetmeden direk sorabilirsiniz. Böylece Cvbenim.com ile aradığınız o personele en kısa yoldan ulaşırsınız.

İŞ ARAYAN

Sizi en iyi Cvbenim.com tanıtır;

Bildirimlerle, Cv’ni eksiksiz doldurmak için yönlendirilir, oldukça pratik bir sistemle yazılı C’ni doldurmuş olursun. Cv’nin doluluk oranına göre yıldızlar alır, kendini daha iyi tanıtmak için motive edilirsin.

Kendinizi iyi şekilde Cvbenim’le gösterirsiniz;

Konuşan Cv yani Cv Video’nu yüklersin, yazılı Cv’de anlatamadıklarını ayrıntısıyla anlatır, kendini en iyi şekilde gösterirsin. Hiçbir şekilde ön görüşme heyecanı yaşamadan büyük bir rahatlıkla kendini ifade eder ve bir daha adım öne çıkmış olursun.

Cvbenim’le takdir alırsınız;

Cv Video’n sayesinde işverenlerin dikkatini çeker ve takdir alırsın. Takdir aldıkça da firmalar seni daha üst sıralarda görüntülemeye başlar ve işverenlerin ilk gördüğü adaylardan olursun.

Cvbenim’le özgüven kaybı yaşamazsınız;

Hazırlamış olduğun yazılı Cv ve Cv Video sayesinde sana zaman kaybettirecek ve olumsuz geçebilecek o ön görüşmelerin önüne geçmiş olursun. Böylece neredeyse hiç hayal kırıklığı yaşamaz, büyük bir özgüvenle kariyer yolculuğuna devam edersin.

Cvbenim’le iş aramaz, iş bulursunuz;

Hazırlamış olduğun eksiksiz online Cv ve Cvbenim’in ayrıcalıkları sayesinde, o çok çalışmak istediğin firmalar için her zaman ulaşılabilir olursun. Böylece dönüş yapmasını beklediğin o firma tarafından müjdeli haberi Cvbenim’in anlık mesajlaşma sistemi üzerinden alabilirsin. İş ilanları arasında kaybolmadan işini bulmuş olursun.

Cvbenim’in anlık mesajlaşma sistemi üzerinden alabilirsiniz. İş ilanları arasında kaybolmadan işinizi bulmuş olursunuz.

Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat