Şanlıurfa İş İlanları

Şanlıurfa Açık İş Fırsatları

Güneydoğu Anadolu bölgemizde bulunan diğer illerin bir çoğu gibi Şanlıurfa’da da ekonomi geniş anlamda tarıma dayalı görülmektedir. Sanayi maalesef yeterli oranda gelişmemiştir. Faal nüfusun % 70 ‘in tarım ile uğraştığı ilde, Güneydoğu Anadolu Projesi (GAP) bittiğinde bu ilimiz ülkemizin tarım ambarı olacak ve sanayi kolları ile gelişerek sanayi merkezi haline gelecektir. Başlıca tarım ürünleri arasında burçak, pamuk, kenevir ve mercimek bulunan Şanlıurfa Türkiye’nin mercimek ambarıdır. Sanayi az gelişmiş olmasına rağmen un fabrikaları, tuğla – kiremit fabrikaları, çimento fabrikası ve et balık kurumu kombinası bulunmaktadır.

Şanlıurfa’da İşkur onaylı iş bulmak için ne yapmalıyım?

İş arıyorum diyorsanız ve Şanlıurfa’da iş bulmak için ne yapmalıyım diye düşünüyorsanız yapmanız gereken bazı maddeleri sıralamak istiyoruz. Unutmayın iş arama ve iş bulma süreci zahmetli ve yorucu olduğundan karşılaştığınız ilk olumsuz hayır cevabı ile moral bozmadan ve azimle süreci tamamlamanız sizin için önemlidir. Ekonomik özgürlüğünü eline almış, kendi ayakları üzerinde durabilen ve eğitim hayatında aldığı bilgileri bulacağı iş ile harmanlayan bireyler gerçekten başarıyı yakalamış bireylerdir. Siz de Şanlıurfa iş ilanı ile ilgili aramalarda cvbenim’den faydalanabilirsiniz.

Hazreti İbrahim Aleyhisselam’ın doğum yeri olarak kabul edilen ve anısına cami de bulunan Şanlıurfa eski adıyla (Er-Ruha veya Edessa) Ülkemizin Güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan bir şehridir. Milattan Önce 1. Binyıldan beri bilinen kent, yakın zamana kadar Urfa ismi ile anılmış olsa da 1984 yılında Türkiye Büyük Millet Meclisi Kararı ile “Şanlı” unvanını almıştır. Şanlıurfa iş ilanı ile ilgili en son haberler, en güncel iş ilanı duyuruları iş arıyorum diyenlerin bir numaralı sitesi cvbenim’den Şanlıurfa iş ilanı ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla
Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat