20.286 ziyaretçi 10 takipçi

Kaplan Denizcilik Nakliyat ve Ticaret A.Ş.

Lojistik

Büyükçekmece, İstanbul Avrupa

Kaplan Denizcilik Nakliyat ve Ticaret A.Ş. Hakkında

Kaplan Denizcilik, 1997 yılında Denizyolu Konteyner Taşımacılığı alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuş olup, geçen zaman zarfında kara, hava, proje, ro/ro, multimodal ve intermodal taşımacılığı da faaliyet alanlarına eklemiş ve bugün istikrarlı büyümesiyle uluslararası taşımacılığın tüm gereklerini en üst düzeyde karşılayabilen, alanındaki lider firmalardan biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Gerek ilke edindiği butik ve müşteri odaklı hizmet anlayışı, gerekse sektörde uzun yıllar hizmet etmiş deneyimli ve her biri konusunda uzman ekibiyle uzun soluklu, güven odaklı ve üst düzey müşteri memnuniyetini hedef edinmiş ve bu ilke doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kaplan Denizcilik Nakliyat ve Ticaret A.Ş. İş İlanları

Kaplan Denizcilik Nakliyat ve Ticaret A.Ş. firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Kaplan Denizcilik Nakliyat ve Ticaret A.Ş. iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Kaplan Denizcilik Nakliyat ve Ticaret A.Ş. iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Kaplan Denizcilik Nakliyat ve Ticaret A.Ş. iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat