Düzce İş İlanları

Düzce Açık İş Fırsatları

1959 yılında kurulan ve 11 meslek kolundan oluşan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın toplam üye sayısı 3.733+ ‘tür. 283 Anonim şirket, 1911 Ltd şirket, 22 Kollektif Şirket, 3 Adi Komandit Şirket, 2 Komandit Şirket, 210 Kooperatif, 1304 Hakiki şahıs faaliyet göstermektedir.

5084 sayılı “Yatırım ve İstihdamın Teşviki” hakkındaki Kanun kapsamına alınmasının ardından yapısında ciddi bir değişim gözlenen Düzce’nin küçük ölçekli işletmelerine ek olarak 1. Ve 2. Organize sanayi bölgelerinin dahil edilmesi ile büyük çaplı fabrikalar kurulmaya ve faaliyetler göstermeye başlamışlardır. Sadece Düzce 1. Organize sanayinde istihdam edilen toplam vasıfsız eleman sayısı 4.593’dür.

Düzce’de İşkur Onaylı iş bulmak için ne yapmalıyım?

Düzce’de İş arıyorum diyorsanız, Düzce iş ilanları ile ilgili aramalar yapıyorsanız ve Düzce açık iş fırsatları hakkında en son en güncel bilgilere sahip olmak istiyorsanız Cv Benim sitesini sık kullanılanlara eklemenizi tavsiye ediyoruz. Sürekli elinizin altında ve takibinizde bulunması gereken cvbenim size Düzce açık iş ilanları ile ilgili en son bilgileri ulaştırmak için bünyesinde bir çok danışman ve profesyonel ile çalışmaktadır. Organize sanayisi gelişen ve yatırım istihdam teşviki kanunu ile daha genişleyen sanayi sektörü ile ilgili sanayi sitelerinde bir çok açık iş ilanı bulunmakta olan Düzce’de iş bulmak için Sanayi sektöründe iş araştırabilirsiniz. Otel, restaurant ve lokantalarda çalışacak aşçı ilanları da mevcuttur.

Türkiye Cumhuriyeti’nin Karedeniz Bölgesi’nin Batı Karadeniz bölümünde yer alan Düzce; Batı Karadeniz’in ayakta kalma özelliğini sürdüren tek antik kentidir. Merkez ilçesi ile birlikte toplamda 8 ilçe, 3 belde ve 280 köy bulunan Düzce’de il nüfusunun toplamı 324.000+ olup bunun 163.000+’i kadın, 161.000+ ‘-i ise erkektir. Nüfusun hemen hemen % 50’si şehirde, kalan diğer % 50 ise köylerde yaşamaktadır. Düzce iş ilanları ile ilgili en doğru ve en güncel bilgilere cvbenim’dan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla
Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat