Adıyaman İş İlanları

Adıyaman Açık İş Fırsatları

Adıyaman’da sanayi, 1967 yılında Sümerbank tarafından Pamuk Sanayi İşletmesi olarak başlamıştır. Daha sonrasında ise Devlet kuruluşu olan Çimento ve Süt fabrikaları ile sanayi gelişmiştir.

Özellikle yöresel ihtiyaçlar gereği tarıma dayalı un ve tekstil fabrikalarının sayısında hızla artış gözlenmiştir. Adıyaman sanayi küçük ve orta işletme olarak 90 adet işletmeden meydana gelmektedir. Çoğu tarıma dayalı sanayi dallarında hizmetlerini sürdüren bu işletmelerde istihdam edilen personel sayısı 5000+ ‘in üzerindedir. Öte yandan Adıyaman’ın sanayi yapısı içinde tekstil sektörü ayrı bir önem arz etmektedir. Tekstil sanayinin istihdamdaki payı ise % 80 civarındadır. Ayrıca Gıda sektöründeden iş fırsatları bakımından dikkat çekmektedir. Bunlara ek olarak yurdumuz genelinde çıkarılan petrolün %10 a yakını yine Adıyaman’daki kuyulardan temin edilmektedir.

Adıyaman’da İşkur Onaylı İş bulmak için ne yapmalıyım?

Adıyaman’da İş arıyorum diyorsunuz ve Adıyaman’da açık iş ilanları arıyorsunuz ve Adıyaman’da iş bulmak için ne yapmalıyım diyorsanız sizlere Adıyaman’da yapılabilecek işler ile ilgili birkaç bilgi vermek istiyoruz. Adıyaman’da pamuk sanayi işletmesi gelişmiş olduğundan bu sektörde istihdam fazladır. Çimento ve süt fabrikaları kalkınma kapsamında oldukları için özellikle yöresel ihtiyaçların giderilmesi anlamında sürekli istihdam arayışı içindedirler ve her dönem eğitilmek üzere yeni personel ihtiyaçları mevcuttur.Satış danışmalığı pozisyonunda işler mevcuttur. Bu sektörlerin yanında farklı iş ilanları için cvbenim’i takip edin.

Ülkemizin coğrafi olarak Güneydoğu Anadolu bölgesinde ve Fırat Nerhi’nin batısında yer alan Adıyaman merkez ilçesinin güneyinde Atatürk barajı ve gölü, doğusunda Kahta, Kuzey doğusunda Sincik, Kuzeyinde Çelikhan, batısında ise Tut ve Besni ilçeleri bulunmaktadır. Adıyaman öylesine stratejik bir konumdadır ki; Şanlıurfa, Gaziantep, Şırnak, Siirt, Batman ve Mardin ilçelerindeki topraklarda sulama ve enerji üretiminde bir proje gerçekleştirilmiş ve GAP da projeye eklenmek üzere arkeolojik araştırmalar yapılmıştır. Adıyaman iş ilanı ile ilgili aramalarınızda cvbenim’i kullanabilirsiniz.

Daha Fazla
Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat