Sinop İş İlanları

Sinop Açık İş Fırsatları

Ekonomik yönden zayıf olan, sanayisi gelişmemiş olan Sinop ilinin ekonomisi başlıca Balıkçılığa, ormancılığa ve hayvancılığa dayanmaktadır. Tarım yapılan arazilerin toplamı 200.000+ hektarı geçmemektedir.

Kendi sebze ihtiyacını kendi karşılayan Sinop’ta meyvecilik önemli yer tutmaktadır. Kestane, muşmula ve kızılcık yetişir ve diğer illere satılmaktadır. Özellikle Boyabat ilçesinin pirinci çok meşhur olmakla birlikte başlıca meyveleri ceviz ve kestanedir. Bunların yanında hayvancılığa çok müsait olan Sinop’ta hayvan sayısı her geçen gün artmaktadır. Genelde koyun, kıl keçisi, hindi ve sığır beslenmektedir. Arıcılık da son günlerde gelişim göstermektedir. Balıkçılığın çok önemli bir geçim kaynağı olan Sinop’ta avlanan balıkların başlıca olanları : hamsi, barbunya, lüfer, mezgit, istavrit, palamut, kefal, cinekop, kalkan dır.

Sinop’ta İşkur onaylı iş bulmak için ne yapmalıyım?

Sinop iş ilanı ile ilgili aramalar yapıyorsunuz, Sinop’ta iş arıyorum diyorsunuz ve Sinop açık iş ilanları ile ilgili bir çok sayfayı dolaşıyorsunuz ama hâlâ Sinop’ta İş bulmak için ne yapmalıyım sorusunu soruyorsanız doğru sayfadasınız. Cv Benim olarak Sinop açık iş ilanları ile ilgili sayfalarımızı sürekli yeniliyor, güncelliyor ve siz kıymetli takipçilerimize en güncel ve en doğru bilgileri sunma misyonumuzdan bir an olsun vazgeçmiyoruz.

Karadeniz bölgemizin incisi, doğal ve tabii güzelliklerin başkenti, orman ve denizin, mavi ve yeşilin birbiri ile aşk yaşadığı, geceleri deniz suyunda ayın yansıdığı, gündüz plajlarında doyasıya eğlenilen, Cennet bir ilimiz olan Sinop; Anadolu2nun kuzey yönde uç noktasında bulunan Türkiye haritasında Karadeniz e en yakın olan Boztepe Burnu ile, Kale şehir olarak kurulması ile, tarih boyunca kale dışına pek taşmayan ve bir liman kent olma özelliğini taşımaktadır. Sinop iş ilanı ile ilgili her türlü güncel, güvenilir, özgün ve kaliteli içeriğe cvbenim’den her daim ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla
Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat