Kastamonu İş İlanları

Kastamonu Açık İş Fırsatları

Geniş ölçüde tarıma dayalı ekonomik faaliyetleri olan Kastamonu’da GSH ‘nın %40’ı tarımdan sağlanmaktadır. Son yıllarda sanayinin gelişmeye başladığı gözlemlenmektedir.

Ülkemizin orman bakımından en zengin şehri olması nedeniyle Ormancılık son derece gelişmiştir. Hayvancılığa çok müsait olan Kastamonu’da; Manda, koyun, sığır, kıl keçisi ve tiftik keçisi beslenmektedir. Ilgaz dağlarında 1090 hektarlık milli parkı bulunan Kastamonu’da ormancılık bakımından çok zengindir. Öyle bir zenginliktir ki bu 500+ köy orman içinde ve 280+ köy ise orman kenarında bulunmaktadır.

Kastamonu’da iş bulmak için ne yapmalıyım?

Kastamonu’da İşkur onaylı iş arıyorum diyorsanız ve Kastamonu’da iş bulmak için ne yapmalıyım sorusunun cevabını arıyorsanız; Kastamonu açık iş ilanları ve Kastamonu iş fırsatları ile ilgili en güncel gelişmeler için cvbenim sitesinden faydalanabilirsiniz.

Bu yazıyı sonuna kadar okumanız Kastamonu iş ilanı ile ilgili size bilgi sağlayacaktır. Öncelikle Kastamonu’da iş bulmak için ne yapmalıyım sorusunun cevabını verelim. Ormancılık ve Tarımın popüler olduğu Kastamonu’da yeteneğiniz ölçüsünde tarımda ve ormancılık sektöründe istihdam sağlayabilir ve aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Yine bir diğer yapılabilecek iş ise hobi olarak başlanacak arıcılık ile iş büyütülerek daha çok ticarete yönelik arı üretimi gerçekleşebilir. Öyle ki; yoğun olarak bu bölgede yetişen Kestane balına gelen talepleri üreticiler karşılamakta çoğu zaman güçlük çekmektedirler.

Yurdumuzun Karadeniz bölgesinde yer alan; Sinop, Çorum, Karabük, Çankırı ve Bartın ile komşu olan Karadeniz kıyısında bulunan bir ilimizdir. Şehir merkezi ile birlikte toplam yirmi ilçesi olan Kastamonu’nun il plaka kodu 37’dir. Merkez nüfusu 91.000+ ‘in üzerinde olan Kastamonu’nun ilçeleri ile birlikte toplam nüfusu 125.000+ kişidir. Kastamonu iş ilanı ile ilgili en geniş ve en kapsamlı güncel haberler cvbenim’den ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla
Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat