Malatya İş İlanları

Malatya Açık İş Fırsatları

Ekonomik olarak Doğu Anadolu bölgesinin en gelişmiş şehri olan Malatya’nın ekonomisi başlıca kayısıya dayanmaktadır.

Malatya’da bulunan pek çok kayısı fabrikası bölgeye istihdam sağlamaktadır. Öyle ki dünya kayısı ihracatının yüzde 80’i Malatya’dan karşılanmaktadır. İki organize sanayisi bulunan Malatya’da halen teşvik paketi kapsamında bazı büyük şirketler bölgeye yatırım yapmaktadırlar. Bunlara Eczacıbaşı’nın yapım aşamasında olan nükleer tıp fabrikası bir örnektir. Ayrıca Malatya’da birden fazla hidroelektrik santralleri bulunmaktadır.

Malatya’da İşkur Onaylı İş bulmak

Malatya’da ikamet ediyor, iş arıyorum diyor ve Malatya’da açık iş bulmak için ne yapmalıyım? Diyorsanız sizin için birkaç önerimiz olacaktır. Bölgenin başlıca ekonomik geçim kaynağı olan kayısı ile ilgili bir çok tesis bulunmaktadır. Vasıflı ve vasıfsız işçi alımına müsait olan bu işletmelerin farklı birim – departmanlarında farklı pozisyonlarda personel ihtiyacı sürekli hasıl olmaktadır. Malatya’da iş arıyorum diyorsanız bir diğer sektör ise teşvik kapsamında organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren şirketlere başvuruda bulunmak olacaktır.

Bu şirketler teşvik kapsamında oldukları için personel teşviki de almaktadırlar. Malatya işkur, Malatya açık iş ilanları sitelerinde teşvik kapsamında personel alan firmaların bilgilerine cvbenim sitesinden ulaşabilirsiniz. İş arıyorum dediğiniz anda unutmamanız gereken bir diğer husus ise aradığınız işi severek yapıyor olup olmayacağınız sorusudur? Bu soruyu kendinize sorarak araştırdığınız işler eğer içinize siniyorsa yapmanız son derece önem arz etmektedir.

Ülkemizin sıralamada yirmi yedinci kalabalık şehir olan Malatya’nın 2016 yılı nüfus sayım verilerine göre 781.305+ kişilik bir nüfusu vardır. Coğrafi olarak Doğu Anadolu bölgemizde yer alan Malatya bölgenin en büyük şehridir. Kayısı diyarı olarak bilinen Malatya’da iş arıyor ve Malatya iş ilanları sayfalarını geziniyorsanız cvbenim.com sitesi tam size göre.

Daha Fazla
Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat