Van İşçi İş İlanları

Şehir
Van
Pozisyon
İşçi Öğrenci Yeni Mezun Serbest Meslek Vasıfsız Eleman Danışma Görevlisi Güvenlik Görevlisi Özel Güvenlik Görevlisi Güvenlik Görevlisi (Silahlı) Güvenlik Görevlisi (Silahsız)
Aramayı Kaydet
İlan Tarihi
Geri Filtrele

Van Açık İş Fırsatları

Van’da tarım işçiliği ilin yüz ölçümüne göre %10’luk kesimi kapsamaktadır. Bu yüzde 10’luk kesimde yetiştirilen başlıca ürünler ise ; Arpa, şeker pancarı, buğday ve elma dır. Özellikle Eylül ayında hasat edilmektedir.

En önemli geçim kaynakları arasında hayvancılık bulunmaktadır. Her mevsim kullanılan hayvancılık özellikle küçükbaş hayvancılığın Van’ın kırsal kesimlerinde yaz aylarında yaygın olduğu gözlemlenmektedir. Sanayi bakımından Doğu Anadolu bölgesinin üçüncü büyük şehri olan Van’da şeker, çimento fabrikaları et ve süt ürünleri fabrikaları, yem fabrikaları bulunmaktadır.

Van’da İşkur Onaylı İş bulmak için ne yapmalıyım?

Siz de hayatımı idame ettirmek için Van’da iş arıyorum, Van’da açık iş bulmak için ne yapmalıyım? Diyorsanız size Van’da yapılacak işler ile ilgili birkaç bilgi vermek istiyoruz. Özellikle yaz aylarında yaygın olarak yaylalarda hayvan besiciliği popüler olan Van ilimizde yaz aylarında bilgi ve becerileriniz derecesinde küçükbaş hayvan bakıcılığı ile uğraşabilirsiniz. Bu hem sağlıklı yaşamanıza olanak sağlarken, aynı zamanda aile bütçenize de katkı sağlamanız anlamında yararlı olacaktır.

Van’da iş bulmak için ne yapmalıyım? Diyenler için bir diğer sektör ise Şehir merkezine yakın olan şeker, çimento ve yem fabrikaları olacaktır. Mesleki yeterliliğin göz önünde bulundurulduğu bu sektörler için diploma, tecrübe ve bilgi olmazsa olmaz geçerlilikler olup eğer bu alanda iş arıyorum diyorsanız yine cvbenim’den faydalanabilirsiniz.

Ülkemizin en kalabalın on dokuzuncu şehri olma özelliğini taşıyan Van’ın nüfusu 2016 nüfus sayım verilerine göre 1.100.000+ ‘in üzerindedir. Coğrafi olarak yedi coğrafi bölgemizden Doğu Anadolu bölgesinde bulunan Van, bu bölgenin en büyük ili olma özelliğini taşımaktadır. Bölgenin en büyük ili için Van iş ilanı aramalarınızda doğru ve güncel bilgilere ulaşmak için Cv benim sitesini takip ediniz.

Daha Fazla
Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat