Konya Öğrenci İş İlanları

Şehir
Konya
Pozisyon
Öğrenci Yeni Mezun Robotik Uzmanı Yazılım Mühendisi Bilgisayar Mühendisi Bilgisayar Öğretmeni Bilgisayar Teknikeri Bilişim Sistemleri Mühendisi Robotik Kodlama / Bilim Eğitmeni Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Aramayı Kaydet
İlan Tarihi
Geri Filtrele

Konya Açık İş Fırsatları

Özellikle buğday tarımına yönelik ekonomik faaliyetleri ile Konya ülkemizin Buğday ambarı konumundadır. Etkin nüfusun % 75 ‘i tarım, hayvancılık, avcılık ve ormancılıkla uğraşmaktadır.

Konya; Yıllık safi gelirinin % 40 ‘ını tarım faaliyetlerinden elde eder. Konya; modern tarım araçlarının en yaygın kullanıldığı bölgelerin en başında gelmektedir. Madencilik bakımından da zengin sayılan Konya’da ülkemizin en zengin boksit yatakları bulunmaktadır. Tuz üretiminde önde gelen Konya’da aynı zamanda civa, manyezit, linyit ve barit önemli madenlerdendir.

Konya’da İşkur onaylı iş bulmak için ne yapmalıyım?

İş arıyorum diyorsanız, Konya iş ilanları ile ilgili aramalar yapıyorsanız, Konya’da iş bulmak için ne yapmalıyım diyorsanız, yapmanız gereken güncel ve etkili Konya iş ilanı sitesi cvbenim’i takip etmek olacaktır. Ekonomik faaliyet çeşitliliği açısından % 75’i tarım olan Konya’da iş bulmak için başvurabileceğiniz sektörler başında tarım sektörü gelmektedir. Tarım sektöründe istihdam için müsait olan bu ovada bu alanda iş bulmanız çok kolay olacaktır.

Özellikle modern tarım araçları kullanımı konusunda yeterlilik belgelerine sahip olduğunuz durumlarda ise daha güzel aylık maaşlar ile iş bulmanız kaçınılmazdır. Sektörün bu yönde personel açığı çok fazla olup, Anadolu’dan büyük kentlere yaşanan göç sebebi ile Tarım sektöründe istihdam edilmek üzere aranan personel ihtiyacı her geçen gün artmaktadır.

Ülkemizin İç Anadolu Bölgesinde yer alan ve etrafında Ankara, Antalya, Isparta, Afyon, Karaman, Mersin, Niğde ve Aksaray illeri ile komşu olan, yüz ölçümü bakımından ülkemizin en büyük ilidir. Nüfus sayısı açısından ülkemizin 6. Büyük ili olan Konya’da merkez ilçelerle birlikte toplam 31 ilçe, 170 belde ve 581 köy bulunmaktadır. Konya iş ilanı ile ilgili en güncel ve doğru bilgilere cvbenim’e ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla
Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat