Kocaeli İşçi İş İlanları

Şehir
Kocaeli
Pozisyon
İşçi Elektrik Ustası Elektrikçi (Genel) Elektrik Teknisyeni Elektrik Tesisatçısı Elektrik Tesisat Ustası Elektrik Pano Montaj İşçisi Elektrik Pano Montaj Ustası Elektrik Elektronik Teknisyeni Elektrik Tesisat ve Pano Montörü
Aramayı Kaydet
İlan Tarihi
Geri Filtrele

Kocaeli Açık İş Fırsatları

Kocaeli’deki açık iş ilanlarına, açık pozisyonlara Cvbenim aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Türkiye’nin hızlı gelişen ve sanayileşen illerinden biridir. Sanayi kenti özelliği bakımından İstanbul’dan sonra ikinci sırada yer almaktadır. Aynı zamanda İzmit körfezi sayesinde ulaşımı kolaylaşmış ve imalat sanayisi Türkiye’de önemli yerlere gelmiştir.

Kocaeli Belediyesinin verilerine göre; “Ülkemizin en büyük 100 sanayi kuruluşunun 18’i Kocaeli’nde bulunmaktadır. TÜPRAŞ, Hyundai Assan, Ford Otosan, Honda, Anadolu Isuzu, Pirelli, Goodyear, Pakmaya, Aygaz, Milangaz, Petrol Ofisi, Kordsa, Çelikkord, Nuh Çimento, Marshall, Polisan, ÇBS, Mannesman Boru gibi önemli fabrikalar bu kentte faaliyet göstermektedir.”

Kocaeli’nde iş arayan kişilerin işleri daha da kolaydır. CVbenim’e bırakacağınız CV’niz ile iş bulabilir, açık pozisyonlara iş başvurusu yapabilirsiniz. Yeni yeni iş fırsatlarının doğması ve şirketlerin Dünya markası haline gelmesi internet üzerinden yapılacak başvuruları daha kıymetli bir yere taşıyor.

Kocaeli ilinde ki Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’ne (İŞKUR) iletişim bilgilerinizi bırakarak devlet nezdinde ki iş ilanlarından haberdar olabilirsiniz.

Daha Fazla
Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat