27.693 ziyaretçi 11 takipçi

Gürsan Temizlik ve Personel Hizmetleri San ve Tic A.ş

Hizmet / İşletme Servisi

Gebze, Kocaeli

Gürsan Temizlik ve Personel Hizmetleri San ve Tic A.ş Hakkında

Hizmet sektörünün tüm dünyada artan önemi ve hızına paralel olarak GÜRSAN A.Ş 1994 yılında kurulmuş ve kurumsal firmaların artan temizlik taleplerine karşı son teknoloji temizlik makine ve ekipmanlarını bünyesine dahil ederek, insana yakışır modern hizmetleri başarı ile sunmaya devam etmektedir.

Temizlik Kapsam ve uygulamalarında, eğitimli, bilgili, tecrübeli ve güvenilir personeli ile hızlı hareket edebilen, akademik yaklaşımı ile yaratıcı, alternatif çözümler üreten, çevreci, ekonomik ve tüm endüstriyel sektörlere uzun vadeli hizmet verebilecek kapasitede ve mali açıdan avantajlar sunmaktadır.

Gürsan Projelendirme sonrasında Temizlik ve Personel Hizmetlerini beklentilerinizi aşarak yerine getirebilecek durumdadır.
Devamını göster ...

Gürsan Temizlik ve Personel Hizmetleri San ve Tic A.ş İş İlanları

 • İlan Detayı Hızlı Başvur
  İncelendi 18 Mayıs
  Temizlik Görevlisi Gürsan Temizlik ve Personel Hizmetleri San ve Tic A.ş
  Tam zamanlı Kocaeli - Gebze, Kocaeli - Gölcük, Kocaeli - Çayırova
 • Gürsan Temizlik ve Personel Hizmetleri San ve Tic A.ş iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Gürsan Temizlik ve Personel Hizmetleri San ve Tic A.ş iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Gürsan Temizlik ve Personel Hizmetleri San ve Tic A.ş iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat