Adana Ön Muhasebeci İş İlanları

Şehir
Adana
Pozisyon
Ön Muhasebeci Muhasebe Elemanı Muhasebe Personeli Ön Muhasebe Elemanı Ön Muhasebe-Sekreter Ön Muhasebe Sorumlusu Muhasebe Meslek Elemanı Muhasebe Yardımcı Elemanı Bilgisayarlı Muhasebe Elemanı Bilgisayar Destekli Muhasebe Görevlisi
Aramayı Kaydet
İlan Tarihi
Geri Filtrele

Adana Açık İş Fırsatları

Büyükşehirlerimizden biri olan Adana’da iş bulmak oldukça kolaydır. Akdeniz bölgesinin mevsimlik ve düzenli iş potansiyelinin oldukça fazla olduğu gözde şehirlerindendir.

Adana’yı kabaca sınıflandırırsak sanayi, tarım ve memur kentidir. Bundan dolayı gelişmiş ulaşım ağına sahiptir. Nüfusun fazla olduğu Adana’da her gün yeni iş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. Adana Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (İŞKUR) iletişim ve telefon bilgilerini öğrenerek, iş talebinizi iletebilir ve açık olan pozisyonlara yönlendirilebilirsiniz.

Adana'da en çok eleman arayan sektörlerin inşaat, eğitim, gıda ve gayrimenkul gibi çok önemli sektörler gelmektedir.

Cvbenim ile en hızlı şekilde iş bulabilirsiniz. Adana'da iş arayan işçi, aşçı,sekreter, Satış Temsilcisi, asistanlar gibi binlerce pozisyondaki eleman arayan firmalar ile kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasına Adana’dan 17 şirket girmiştir. Bunlar arasında ÇEAŞ, SASA, MARSA, BOSSA, TEMSA gibi şirketler bulunmaktadır. Bunun yanında Adana’daki şirketlerin iş ilanlarına, açık pozisyonlarına CVbenim aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla