KONUŞAN CV ÖRNEKLERİ

Hangisi sana hitap ediyor?

Öğrenci

Merhaba, ben Nehir Karataş , 19XX Tarihinde İstanbul’da doğdum. İstanbul’da ailemle ikamet etmekteyim. A üniversitesi öğrencisiyim ve okurken çalışabileceğim tam zamanlı iş veya yarı zamanlı iş arıyorum. İyi seviyede ingilizce bilgim va ve bazı deneyim çalışmalarım ile stajlarım bulunmakta.. Benim çalışma saatlerim esnektir ve çoğu öğleden sonra ve hafta sonları çalışabilirim.

Ben A Kulübü’nün aktif bir üyesiyim ve müthiş şeyler yapmaktayız kulüp bünyesinde kulübün tüm organizasyonlarında başarılı olduğumu düşünüyorum.

Çekmiş olduğum konuşan cv’min iş pozisyonunuz ile uyumlu olduğunu umuyorum.

Ben bugün bile işe başlayabilirim. cvbenim.com dan şimdi bana ulaşın.

Yeni Mezun

Merhaba, ben Nehir Karataş. 19XX Tarihinde Ankara’da doğdum. İstanbul’da ailemle ikamet ediyorum... B üniversitesi mezunuyum. İyi derecede Almanca dil bilgisine sahibim. Deneyim olarak ise, yazlık stajlarım bulunmaktadır.

Kariyerime başlamak için bir iş arıyorum

Açıkçası ben ne kadar zor olsa da zor bir iş ve kariyer anlamında daha üst düzeyde yerimi kazanmak için istekliyim. Mezun olduğum bölümle ilgili bazı deneyimlere sahibim.

Çekmiş olduğum Konuşan Cv’min sizin iş pozisyonunuz için uygun bir aday olacağımı size göstermiş olduğunu umuyorum.

Daha detaylı bilgi, iş, çalışma, deneyim ve diğer tüm bilgilerim için CvBenim.com’dan bana ulaşabilirsiniz.

Daha Resmi

Merhaba, benim adım Nehir Karataş. 19XX Tarihinde İzmir’de doğdum. Ankara’da ailemle ikamet etmekteyim. C üniversitesi mezunuyum. Orta derecede ingilizce bilgim var. Kariyerimi ilerletmek için branşım alanında iş arıyorum.

Aktif katıldığım kulüp ve dernekler var ve cvbenim.com’dan özgeçmişime bakabilirsiniz. Şu an çalışmaya hazır olduğumu ve sizinle buluşmak için sabırsızlandığımı söylemek isterim.

Az Resmi

Merhaba, benim adım Nehir Karataş.19XX Tarihinde Hatay’da doğdum. Antalya’da yalnız ikamet etmekteyim. A üniversitesi öğrencisiyim ve bir iş arıyorum. İyi derecede fransızcam vardır.

Ben özellikle alanımla ilgili iş ilanlarıyla ilgileniyorum.

Ben A firmasında 3 senelik bir tecrübem bulunmaktadır.

Cv Benim’de detaylı şekilde özgeçmişimi inceleyebilirsiniz, şu anda iş için uygunum

...şeklinde bir yazı ile ifadene ekstra bir etki katabilirsin.

Şimdi
Cvbenim’in farklıyla
kariyerinin en etkili dönemine
girmeye hazır mısın?
O zaman başlayalım.

Üyeliğin varsa giriş yapabilirsin. Yada tek adımda yeni üyelik oluşturabilirsin.

Giriş YapYeni Üyelik Oluştur

Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat