KONUŞAN CV

Cvbenim.com sadece iş araman için değil, kendini en iyi şekilde tanıtmana olanak sağlayarak iş bulabilmen için kuruldu. Bunun için yılların tecrübesini arkasına almış insan kaynakları uzmanları bir araya geldiler ve düşündüler.

  • Bir iş arayan, kendini tam anlamıyla tanıtmak için yazılı özgeçmişiyle birlikte başka ne sunabilir?
  • Adaylar yazılı özgeçmişlerinde anlatamadıklarını iş verenlere hangi yolla aktarabilir?
  • İş arayışında olan bireyler kariyer hedeflerini en rahat şekilde, öngörüşme heyecanı yaşamadan nasıl anlatabilir?
  • En önemlisi, Cvbenim’de adaylar zaman ve özgüven kaybı yaşamadan, en etkili yolla, kendilerini iş verenlere nasıl gösterebilir?

Detaylı bir araştırma ve düşünme sürecinden sonra tüm bu sorulara harika çözümler sunan tek bir cevap bulundu: Konuşan Cv!

Cvbenim.com’a girip, Konuşan Cv yani Cv Video’ları işverenlerle paylaşarak.

Kısaca Cvbenim.com’da bu ayrılıcakları yaşamak için Cv oluşturarak.

NEDEN KONUŞAN CV?

Yazılı özgeçmişini doldulduktan sonra, ister elinde hazır olan Konuşan Cv’ni yükler, ister sisteme girip kendini anlatacağın Cv Video’nu çekersin. Eğer beğenmediğin bir bölüm olursa, o kısmı kesip yeniden düzenleyebilirsin. Kariyer yolcuğunuzdaki etkili ilk adımı atmış olursunuz.

Kendinizi anlatırken elini kolunu nereye koyacağını düşünmezsin, öngörüşme heyecanını yaşamadan en doğal halinle kendini ifade eder ve özgüvenini sergilersin. Böylece kendini en etkili şekilde göstermiş olacağın bir Cv oluşturmuş olursun.

Yazılı bir özgeçmişten daha fazlasını sunarsın. Mesela tecrübe sahibi olduğun sektörden farklı bir sektöre geçiş yapmak isteyen bir adaysan Cv Video sayesinde bunun sebeplerini ve aslında istediğin alanda ne kadar başarılı olabileceğin rahatlıkla aktarırsın.

Yazılı özgeçmişinde altını çizmek istediğin ya da aktaramadığın bir yeteneğin varsa, Konuşan Cv ile bu açığı rahatlıkla kapatabilirsin. Böylece yazılı özgeçmişine yeni bir boyut katmış olursun.

Telefon mülakatlarından ve sana zaman kaybı yaşatabilecek öngörüşmelerden kurtulur, direk mülakata çağrılırsın. Çünkü Cv Video ile mülakata gitmeden önce işverenin istediği tüm bilgiyi aktarmış olur, öngörüşme yerine geçen bir Konuşan Cv sunmuş olursun.

Konuşan Cv’n iş verenler dışında kimseyle paylaşılmaz. Zaten Cvbenim.com kariyer yolculuğunda yükselmen için bütün ayrıntıları düşünmüştür. Tüm bilgilerin Cvbenim.com’da yüksek güvenlikli sunucular ve uçtan ucu şifreleme yöntemiyle büyük bir özenle saklanmış olur.

Cvbenim farkıyla Cv oluştur ve Göster Kendini!

Üyeliğin varsa giriş yapabilirsin. Yada tek adımda yeni üyelik oluşturabilirsin.

Giriş YapYeni Üyelik Oluştur

Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat