27.683 ziyaretçi 30 takipçi

Zenginler Sağlık A.Ş.

Sağlık/Hastane

Çubuk, Ankara

Zenginler Sağlık A.Ş. Hakkında

2008 yılında Ecz. Sezai Zengin tarafından kurulan Zenginler İnşaat Medikal Ltd Şti inşaat medikal ve turizm alanında faaliyet göstermeye başlayan şirketimiz 2016 yılında sağlık sektöründe atılım yaparak kurucularımız olan Dr. Oğuzhan Zengin Ecz. Tunahan Zengin ve Ecz. Sezai Zengin tarafından Zenginler Sağlık A.Ş. olarak ikincı şirketimiz kuruldu.
Özel Birimsel Tıp Merkezi ve Özel Yaşar Kahraman Fizik ve Tedavi merkezini işleten şirketimiz , 2017 yılında kadrosuna yeni uzman hekimler ekleyerek “DevaPark” adını almış ve Ankara'nın Çubuk ilçesinde hizmet vermeye başlamıştır.

MİSYONUMUZ
Toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak, sağlık sektöründe iş imkânı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamaktır.
Devamını göster ...

Zenginler Sağlık A.Ş. İş İlanları

Zenginler Sağlık A.Ş. firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Zenginler Sağlık A.Ş. iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Zenginler Sağlık A.Ş. iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Zenginler Sağlık A.Ş. iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap