1.153 ziyaretçi 6 takipçi

Viva Kimyevi Mad.ve Petrol Ürünleri San Tic Ltd Şti. İş İlanları

Kimya

Nilüfer, Bursa

Viva Kimyevi Mad.ve Petrol Ürünleri San Tic Ltd Şti. Hakkında

Müşteri odaklı çalışma stratejisi ile “en iyi” olmayı hedeflemek, insan kaynaklarına gereken önemi vermek, iş ahlakını ve dürüstlüğü “olmazsa olmaz” koşul haline getirmek ve ülkemize güç katmanın güç verdiğinin bilincinde olmak en temel ilkemizdir.

Müşterilerimiz için değer üretmek, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Kalitede, hizmette en iyi olmak ve sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.
Devamını göster ...

Viva Kimyevi Mad.ve Petrol Ürünleri San Tic Ltd Şti. İş İlanları

Viva Kimyevi Mad.ve Petrol Ürünleri San Tic Ltd Şti. firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

  • Viva Kimyevi Mad.ve Petrol Ürünleri San Tic Ltd Şti. iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Viva Kimyevi Mad.ve Petrol Ürünleri San Tic Ltd Şti. iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Viva Kimyevi Mad.ve Petrol Ürünleri San Tic Ltd Şti. iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

    Firmanın İletişim Bilgileri

  • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
  • Üyelik Oluştur
  • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
  • Giriş Yap