14.652 ziyaretçi 5 takipçi

Ündemo Ev ve Ofis Eşy Dekor Tas Turz San ve Tic Ltd Şti

Mobilya

Tepebaşı, Eskişehir

Ündemo Ev ve Ofis Eşy Dekor Tas Turz San ve Tic Ltd Şti

Ündemo Ev ve Ofis Eşy Dekor Tas Turz San ve Tic Ltd Şti Hakkında

TepeHome Eskişehir Tepe Grubu Eskişehir yetkili satıcısı ÜNDEMO LTD.'nin temelleri 1918 yılına dayanmaktadır. Osmanlı Devletinin son dönemlerine denk gelen, temel firmamız ''Reşadiye tarım ve ticaret işlemesi'' dedemiz Baha bey ve kardeşlerince Sivrihisar'da kurulmuşdur. Bu işletmemiz asırlık ticaret deneyimi ile günümüzdede faliyetlerine devam etmektedir.

Sektördeki ilk yolculuğumuza 1994 yılında ÜNDEMO ile başlar. ÜNDEMO Eskişehirdeki ilk modüler mobilya hareketini başlatan firmalar arasında yer almaktadır. Bir cok Italyan ve Amerikan markanin Turkiye dagitimini ustlenmis olan ÜNDEMO LTD. Tepe Mobilya ile olan başarılı çalışmalarımız sonucu, 2005 yılında ÜNVERDİ PLAZA'nın açılışı ile büyük mağazacılık düzeyine taşınmışdır. ÜNVERDİ PLAZA 4000m2 lik hizmet alanına sahiptir ve sirketimiz Eskişehir Organize sanayinde 2500m2lik depolama ve lojistik alanı ile müşterilerine Avrupa standartlarında hizmet sunmaktadır.

Ayrıca TepeHome'un ürettiği zengin mobilya gruplarının tümünü sınırsız renk ve model seçeneği ile bula bilirsiniz. Tepe home'un ve kendi ithal etmiş olduğu lüks mobilya çeşitleride Eskişehir TepeHome'da tüm Eskişehirlilerin beyenilerine sunulmaktadır.
Devamını göster ...

Ündemo Ev ve Ofis Eşy Dekor Tas Turz San ve Tic Ltd Şti İş İlanları

 • İlan Detayı Hızlı Başvur
  İncelendi 02 Aralık
 • Ündemo Ev ve Ofis Eşy Dekor Tas Turz San ve Tic Ltd Şti iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Ündemo Ev ve Ofis Eşy Dekor Tas Turz San ve Tic Ltd Şti iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Ündemo Ev ve Ofis Eşy Dekor Tas Turz San ve Tic Ltd Şti iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat