2.241 ziyaretçi 0 takipçi

Türkticaret Net Yazılım Hizmetleri Sanayi ve Tic A.Ş.

Bilgisayar / BT / Internet

Nilüfer, Bursa

Türkticaret Net Yazılım Hizmetleri Sanayi ve Tic A.Ş. Hakkında

2000 yılında kurulan TURKTICARET.Net, Türkiye’nin ilk ve en büyük b2b elektronik pazaryeridir. E-Pazaryeri olma özelliğinin yanında katma değerli İnternet servisleri sunarak alanında Türkiye’nin lider firması haline gelmiştir. Kuruluşundan bu yana geçen zamanda TURKTICARET.Net, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, İnternet hizmetleri ve elektronik pazaryeri işletmeciliği alanlarında faaliyet göstermektedir.

TURKTICARET.Net’in, 10.000 USD’lık bir yatırım ile başlayan oluşumu, günümüzde milyonlarca dolar ciro yapar hale gelmesi ile bir başarı hikayesine dönüşmüştür. TURKTICARET.Net bugün itibariyle İstanbul ve Bursa’da, biri Teknoloji Geliştirme Bölgesinde olan toplam 3 ofisi aracılığıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sayıları 450.000’i aşan üyeleri ile TURKTICARET.Net, ayda yaklaşık 1.500.000 tekil kişi tarafından ziyaret edilmektedir. 750.000’den fazla alan adı ile webhosting.info adlı uluslararası araştırma şirketi tarafından Türkiye’nin En Büyük Alan Adı ve Web Hosting Firması olarak gösterilen TURKTICARET.Net, dünya hosting pazarında faaliyet gösteren 60.000’den fazla firma arasında da ilk 150 firma arasında yer almaktadır.
Devamını göster ...

Türkticaret Net Yazılım Hizmetleri Sanayi ve Tic A.Ş. İş İlanları

Türkticaret Net Yazılım Hizmetleri Sanayi ve Tic A.Ş. firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Türkticaret Net Yazılım Hizmetleri Sanayi ve Tic A.Ş. iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Türkticaret Net Yazılım Hizmetleri Sanayi ve Tic A.Ş. iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Türkticaret Net Yazılım Hizmetleri Sanayi ve Tic A.Ş. iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap