8.459 ziyaretçi 4 takipçi

Turksist Bilişim Otomasyon Sistemleri San. Tic .A.Ş.

Bilgisayar / BT / Internet

Ümraniye, İstanbul Anadolu

Turksist Bilişim Otomasyon Sistemleri San. Tic .A.Ş. Hakkında

Turksist 2015 yılında %100 Türk sermayesi ile kurulmuştur.
Yazılım ve Otomasyon Sistemleri ( Akaryakıt Otomasyon Sistemleri / Back Office Yönetim Sistemleri ) üzerine faaliyet göstermektedir. Kurulduğu ilk günden buyana konusunda tecrübeli personel kadrosu, geniş servis ağı ile sektörün ihtiyaçlarını, teknolojik gereksinimlerini Dünya standartlarında kaliteli, ekonomik, hızlı, inovatif çözümler üreterek ve uygulayarak faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Yazılımımız kendi Türk mühendislerimizce yapılmış olup, sürekli kendini yenilemekte, hizmet verdiğimiz noktalar ve saha ekiplerimizle koordineli olarak çalışmaktadır. Turksist, Dağıtım firmaları ve T.C. ENERJİ PİYASASI DÜZENLEME KURUMU ( EPDK ) arasında 7gün 24 saat online olarak bilgi transferi yaparak bir köprü vazifesi görmektedir.

Şirketimiz, 2015 – 2016 yılı içerisinde ekonomik maliyet, hızlı ve kaliteli hizmet, geniş servis ağı, profesyonel projeler ve inovatif çözümler üreterek sektörde faaliyet gösteren firmalar arasında ilk 5'te yerini almıştır.

Devamını göster ...

Turksist Bilişim Otomasyon Sistemleri San. Tic .A.Ş. İş İlanları

 • İlan Detayı Hızlı Başvur
  İncelendi 05 Aralık
 • Turksist Bilişim Otomasyon Sistemleri San. Tic .A.Ş. iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Turksist Bilişim Otomasyon Sistemleri San. Tic .A.Ş. iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Turksist Bilişim Otomasyon Sistemleri San. Tic .A.Ş. iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat