10.321 ziyaretçi 7 takipçi

Tuna Osgb Hizmet ve Danışmanlık Ltd Şti

Danışmanlık

Beylikdüzü, İstanbul Avrupa

Tuna Osgb Hizmet ve Danışmanlık Ltd Şti Hakkında

2012 yılında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’nün 301 sayılı ruhsatı ile İş Sağlığı ve Güvenliği alanındaki faaliyetlerine Dr. Beylem TUNA yönetiminde Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak başlayan Tuna OSGB bugüne kadar birçok firmaya hizmet vermiş ve hizmet alanlarını genişleterek faaliyetlerine devam etmektedir.

Bir işin yürütülmesi sırasında çeşitli nedenlerden kaynaklanan, iş ve çalışan sağlığına ve güvenliğine zarar verebilecek koşulların tespiti ve bu koşulların istenmeyen olası sonuçları karşısında önlem almak sureti ile korunmayı hedefleyen sistemli ve bilimsel çalışmalar bütünü olarak tanımlanabilecek iş sağlığı ve güvenliği faaliyetleri kapsamında öncelikli hedefimiz, iş kazalarına ve mesleki hastalıklara sebep olabilecek unsurları saptamak ve bu unsurlara karşı gerekli önlem ve tedbirleri almaktır. Unutulmamalıdır ki iş sağlığı ve güvenliği alanında gerekli önlemlerin alınmamasından ötürü ortaya çıkacak istenmeyen sonuçları ortadan kaldırmamın yolu anılan sonuçları önleyici tedbirler almaktan geçmektedir.

Resmi verilere bakıldığında ülkemiz iş kazaları açısından Dünya’da ikinci ve Avrupa’da ise, ilk sıradadır. Son 20 yılda ülkemizde iş kazaları ya da meslek hastalıkları sebebi ile hayatını hakkimizdakaybeden çalışan sayısı 24.607 kişidir. Tuna OSGB’nin başlıca hedefi ülkemiz açısından kabul edilemez olan bu durumu, iş sağlığı ve iş güvenliği konularında çalışan ve işverenlerle işbirliği içerisinde, oluşabilecek her türlü tehlike ve kazaları teorik ve pratik eğitimlerle, en aza indirgemek ve önlemektir.
Devamını göster ...

Tuna Osgb Hizmet ve Danışmanlık Ltd Şti İş İlanları

 • İlan Detayı Hızlı Başvur
  İncelendi 11 Mayıs
  İş Güvenliği Uzmanı (Az Tehlikeli Sınıf-C) Tuna Osgb Hizmet ve Danışmanlık Ltd Şti
  Tam zamanlı İstanbul Avrupa - Beylikdüzü, İstanbul Avrupa - Esenyurt, İstanbul Anadolu - Kadıköy
 • Tuna Osgb Hizmet ve Danışmanlık Ltd Şti iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Tuna Osgb Hizmet ve Danışmanlık Ltd Şti iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Tuna Osgb Hizmet ve Danışmanlık Ltd Şti iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat