5.606 ziyaretçi 1 takipçi

Tuana Temizlik

Temizlik

Çukurova, Adana

Tuana Temizlik Hakkında

Tuana Temizlik Adana firması olarak öncelikle hizmette kaliteyi ön planda tuttuğumuzu siz değerli müşterilerimize belirtmek isteriz,, kurulduğumuz günden bu güne sektördeki yerini aynen koruyan ve her geçen gün farklılığını kabul ettiren Tuana Temizlik Adana, sonucunda da müşteri ağını sürekli genişleten sektördeki ender kuruluşlardan biri olmayı siz değerli müşterilerinin öncülüğünde başarmıştır.
Elbette ki zorlandığımız günler oldu ama bu bizim kalitemizi asla düşürmedi aksine çıtamızı hep yukarı taşımamıza neden oldu.
Biraz daha detaylı anlatmak gerekir ise eğer; Gün oldu karşımıza kalitesiz, ucuz mallar kullanan firmalarla fiyat rekabetine giremedik, bazı müşterilerimizden üzülerek ayrılmak zorunda kaldık, ama üzüntümüz fazla uzun sürmeyeceğini biliyorduk. Sonuçta hizmetteki kaliteye önem vermeyen kuruluşlar arayışlarını bitirecekler, kaliteli hizmete önem veren kuruluşlar geri dönecekti.
Bugün bir çok eski dostlarımızla tekrar bir aradayız ve eğitimli elemanlarımızla, konusunda uzmanlaşmış yönetim kadromuzla, günlük kazançtan çok gelecekteki dostluğa önem vererek, kalitemizden ödün vermeden hizmetimize devam ediyoruz.
Sayın Müşterilerimiz, Ülkemizde, gelişen teknoloji ve ekonomik koşullar kendini her alanda hissettirmeye başlamış ve bu alandaki değişimler tüm kuruluşları daha az maliyetli ve risksiz daha çok verimli ve organize olarak çalışmaya yöneltmiştir.
Devamını göster ...

Tuana Temizlik İş İlanları

Tuana Temizlik firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Tuana Temizlik iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Tuana Temizlik iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Tuana Temizlik iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat