1.599 ziyaretçi 1 takipçi

Tis Mühendislik Teknoloji Sistemleri San Ltd Şti

Elektrik ve Elektronik

Muratpaşa, Antalya

Tis Mühendislik Teknoloji Sistemleri San Ltd Şti

Tis Mühendislik Teknoloji Sistemleri San Ltd Şti Hakkında

TIS Akıllı Ev Misyon ve Vizyonu bir cümlede: "En son teknolojiyi stil ve şıklıkla birleştirerek herkese en iyi akıllı ev fiyatları deneyimini sunmak."

Fikirler, stil ve sadelik, TIS Teknolojisini tanımlayan şeylerdir. Sizin için en önemli olanı ve günümüz tüketicilerinin değişen ihtiyaçlarını nasıl karşılayabileceğimizi anlıyoruz. Bu nedenle, eviniz için otomasyona yatırım yapıyorsanız, güveninizi TIS Teknolojisine yatırın. Dünyada şu anda 'akıllı' ve 'stili' tanımlamaya çalışan birçok şirket var, ancak çok azı gerçekten bunu sağlama deneyimine sahip. TIS Teknoloji, gerçek bir akıllı evin ne olduğunu tanımlayacak bilgi ve araçlara sahiptir.

Aydınlatma, klima, perde, güvenlik ve müziğinizi nasıl kontrol ediyorsunuz? Hepsi, odanızdaki bir paneli kullanarak, ışıkları ve sıcaklığı kontrol etmek, bir albüm, bir sanatçı veya çalma listenizdeki bir şarkıyı seçmek ve herhangi bir tuş takımı veya uzaktan kumandadaki oynat düğmesine basarak yapabilirsiniz. Daha önce hiç olmadığı gibi, ev kontrol sisteminizin keyfini çıkarın.
Devamını göster ...

Tis Mühendislik Teknoloji Sistemleri San Ltd Şti İş İlanları

Tis Mühendislik Teknoloji Sistemleri San Ltd Şti firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Tis Mühendislik Teknoloji Sistemleri San Ltd Şti iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Tis Mühendislik Teknoloji Sistemleri San Ltd Şti iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Tis Mühendislik Teknoloji Sistemleri San Ltd Şti iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap