1.024 ziyaretçi 1 takipçi

Tekno Sanayi Endüstri Ürünleri A.Ş.

Endüstri

Ataşehir, İstanbul Anadolu

Tekno Sanayi Endüstri Ürünleri A.Ş. Hakkında

Tekno Şirketler Grubu, kurulduğu 1986 yılından bugüne, inşaat makineleri, alt yapı inşaat malzemeleri, su ve atık su teknolojileri konusunda dünyanın önde gelen firmalarının Türkiye’deki çözüm ortağı olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Tekno, hizmet verdiği tüm sektörlerde güvenirliği, müşterilerine gösterdiği özenli ve kaliteli hizmet anlayışıyla bütün faaliyet alanlarında pazar lideri olarak yer almaktadır.

Tekno’nun dünyadaki teknolojik gelişme ve yenilikleri yakından takip ederek, Türkiye pazarına eş zamanda sunabilmesi ve bu konudaki öncülük yapması, ulaştığı lider konumun bir diğer temel nedenini oluşturmaktadır.

Tekno Sanayi Endüstri Ürünleri A.Ş. İş İlanları

Tekno Sanayi Endüstri Ürünleri A.Ş. firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Tekno Sanayi Endüstri Ürünleri A.Ş. iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Tekno Sanayi Endüstri Ürünleri A.Ş. iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Tekno Sanayi Endüstri Ürünleri A.Ş. iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat