11.822 ziyaretçi 9 takipçi

Taşdelen Cadde Sürücü Kursu

Eğitim

Çekmeköy, İstanbul Anadolu

Taşdelen Cadde Sürücü Kursu

Taşdelen Cadde Sürücü Kursu Hakkında

Kursumuz, 07/08/2015 Tarihinde açılarak Karayolları ve Trafik kanununda belirtilen ( A2 ve B) sınıflarında sürücü sertifikası vermektedir. Kursumuzda teorik dersler, modern sınıflarımızda, görsel eğitim araçları ile her biri kendi branşında uzman, profesyonel eğitim kadrosu tarafından sürdürülmektedir. Teorik ders programları, kursiyerlerimizin istek ve arzuları doğrultusunda hafta içi ve hafta sonu olarak düzenlenmektedir.Hafta içi kurslarının teorik ders programları akşam programı olarak uygulanmaktadır. Teorik ders proğramını bitiren kursiyerlerimiz Direksiyon eğitim proğramına alınmaktadır. Direksiyon eğitimleri, her türlü sürüş kolaylığı sağlayan, son model araçlarla usta direksiyon öğretmenlerince verilmektedir. Direksiyon eğitiminde amaç, her kursiyerin, akan trafikte rahatlıkla ve zorlanmadan araç kullanabilecek seviyeye gelmesine yardımcı olmaktır.
VİZYONUMUZ, MİSYONUMUZ;
Kuruluş amacımız; sürücü eğitimi alanında yenilik, kalite ve hizmet sunumu açısından Türkiye’nin en iyi Sürücü kursu olmak. Özel Taşdelen Cadde Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu olarak, kursiyerlerinin teorik ve pratik eğitim alanlarında da her türlü ihtiyaçlarına (programlarımız dışında da) çözümler üreterek cevap vermektir.Bu sayede, personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu, Türkiye’nin seçkin sürücü kursları arasında yer almaktır .
Kursumuz, ülkemizde sürücü hatalarından kaynaklanan ve her gün onlarca can ve mal kayıplarına neden olan trafik kazalarının önlenmesi veya en az düzeye indirilmesi için ülke çapında yapılan çalışmalara, verdiği kaliteli eğitim ile katkıda bulunmaktır. Kursumuz bu nedenle “Bilinçli Sürücü” yetiştirmeye özel bir önem vermekte ve bu uğurda gayret sarf etmektedir.

Taşdelen Cadde Sürücü Kursu İş İlanları

 • İlan Detayı Hızlı Başvur
  İncelendi 19 Ağustos
  Kayıt Kabul Uzmanı Taşdelen Cadde Sürücü Kursu
  Tam zamanlı İstanbul Anadolu - Çekmeköy
 • Taşdelen Cadde Sürücü Kursu iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Taşdelen Cadde Sürücü Kursu iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Taşdelen Cadde Sürücü Kursu iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat