29.510 ziyaretçi 13 takipçi

Taş Fırın Gıda Ürünleri

Restorancılık

Çankaya, Ankara

Taş Fırın Gıda Ürünleri

Taş Fırın Gıda Ürünleri Hakkında

Firmamız Ankara’da uzun yıllardır hizmet vermekte olup Karadeniz kapalı pide, lahmacun konusunda hatırı sayılır bir üne sahiptir. Son yıllarda TAŞ Fırın tadını pizzaya da katarak kendini her daim yenileme amacındadır.

Lezzeti ve kaliteyi korumanın temel prensip olduğunu göz önüne alan firmamız, gerek eğitimli ve güler yüzlü personeliyle gerekse kullanılan ürünlerin hijyen ve kalitesine çok önem vermektedir.

Kullandığımız ürünler, Türkiye’nin seçkin markalarından tedarik edilmekte olup, tarafımızdan üretilen kıyma, kavurma gibi kırmızı et mamulleri yüzde yüz yerli kesim danadan elde edilmektedir.
Devamını göster ...

Taş Fırın Gıda Ürünleri İş İlanları

Taş Fırın Gıda Ürünleri firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Taş Fırın Gıda Ürünleri iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Taş Fırın Gıda Ürünleri iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Taş Fırın Gıda Ürünleri iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat