3.824 ziyaretçi 1 takipçi

Tanışman Kalıp

Demir-Çelik

Başakşehir, İstanbul Avrupa

Tanışman Kalıp Hakkında

25 yıl içerisinde kazandığı deneyim ve tecrübesiyle yüksek kalitede hizmet sunan TANIŞMAN KALIP ŞEMSEDDİN TANIŞMAN tarafından kurulmuştur. Müşteri ihtiyaçları üzerine odaklanmış konusunda lider üretici olmayı hedefleyen ve bu doğrultuda ilerleyen bir firmadır. Değişen teknojiye ayak uydurabilen,dinamik ve tecrübeli elemanlar ile kalıp sektörüne değer katmaktadır. Yapılan yatırımlar ile sektörde iyi bir yer edinen TANIŞMAN KALIP rekabet ortamındaki eksiklikleri gidererek tüm müşterilere ulaşma çalışmalarına devam etmektedir. Türkiye de iyi bir müşteri portföyüne sahip olan firma Asya ve Avrupa kıtalarında bulunan ülkelere de ihracat yapmaktadır.

Tanışman Kalıp İş İlanları

Tanışman Kalıp firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Tanışman Kalıp iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Tanışman Kalıp iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Tanışman Kalıp iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat