5.964 ziyaretçi 3 takipçi

Sonka Su Teknolojileri San ve Tic A.Ş.

Çağrı Merkezi

Konak, İzmir

Sonka Su Teknolojileri San ve Tic A.Ş.

Sonka Su Teknolojileri San ve Tic A.Ş. Hakkında

2012 yılında İzmir’de kurulan Sonka Su Teknolojileri A.Ş Su Arıtma Sistemleri; kurulduğu günden bugüne evsel ve endüstriyel alanda,kaliteli ve sağlıklı suyla buluşturmayı kendine görev edinmiş, yaptığı çalışmalar ve projelerle birçok yerde de bunu başarmıştır. Sonka Su Teknolojileri A.Ş olarak,endüstriyel manada birçok çözüm üretmekteyiz. Filtrasyon sistemleri, yumuşatma sistemleri, dezenfeksiyon sistemleri ve ters osmoz sistemleri gibi birçok alanda ürettiğimiz projelerle müşterilerimize en üst kalitede hizmet vermekteyiz.

Sonka Su Teknolojileri San ve Tic A.Ş. İş İlanları

Sonka Su Teknolojileri San ve Tic A.Ş. firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Sonka Su Teknolojileri San ve Tic A.Ş. iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Sonka Su Teknolojileri San ve Tic A.Ş. iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Sonka Su Teknolojileri San ve Tic A.Ş. iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat