11.058 ziyaretçi 2 takipçi

Sistem Elektrik Elektronik Ürünleri Paz.San.Tic. A.Ş.

Dayanıklı Tüketim Malları

Şişli, İstanbul Avrupa

Sistem Elektrik Elektronik Ürünleri Paz.San.Tic. A.Ş.

Sistem Elektrik Elektronik Ürünleri Paz.San.Tic. A.Ş. Hakkında

1986 yılında kurulan Sistem Elektronik, 2000 yılına kadar Elektrikli Ev Aletleri, Kişisel Bakım Ürünleri ve Klima konusunda sektördeki birçok markanın ,Türkiye genelinde satış ve dağıtımını yapmıştır.
2000 yılı ile birlikte Gillette bünyesinde bulunan Braun markalı ürünlerin Marmara Bölge Distribütörlüğü' nü alarak sektörde adından söz ettirmeye başlamıştır.
2006 yılında ise Gillette'in bir diğer dünya devi Procter& Gamble tarafından satın alınmasından sonra da bu konumunu sürdürmeye başarmış ve portföyüne yeni ürünler eklenmiştir.
2007 yılı başında Braun markalı sağlık ürünlerinin el değiştirmesi ve marka hakkını saklı tutmakla beraber üretim ve satışının Kaz Europe SA ' ya devrinin ardından P&G Bölge Distribütörlüğü'nün yanı sıra yeni firmanında tüm Türkiye Distribütörü olarak çalışmaya başladı ve yeni kuruluşun sahip olduğu HONEYWELL, VICKS ve BRAUN sağlık ürünlerinin Türkiye Distribütörlüğü'nü üstlendi.
2010 yılında P&G Braun Marmara Bölge Distribütörlüğü'nün yanı sıra Ege Bölgesi'nin de Distribütörlüğü'nü alarak başarısını sürdürdü.
Devamını göster ...

Sistem Elektrik Elektronik Ürünleri Paz.San.Tic. A.Ş. İş İlanları

  • Hızlı Başvur
    İncelendi 19 Mayıs
  • Sistem Elektrik Elektronik Ürünleri Paz.San.Tic. A.Ş. iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Sistem Elektrik Elektronik Ürünleri Paz.San.Tic. A.Ş. iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Sistem Elektrik Elektronik Ürünleri Paz.San.Tic. A.Ş. iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

    Firmanın İletişim Bilgileri

  • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
  • Üyelik Oluştur
  • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
  • Giriş Yap