1.277 ziyaretçi 0 takipçi

Siff Elektromekanik San ve Tic Ltd Şti

Üretim / Endüstriyel Ürünler

Nilüfer, Bursa

Siff Elektromekanik San ve Tic Ltd Şti

Siff Elektromekanik San ve Tic Ltd Şti Hakkında

SİFF Elektromekanik 30 yılı aşkın tecrübeyi teknoloji ile birleştirerek; küresel pazarda faaliyet gösteren firmaların özel makine ve ekipman ihtiyaçlarını karşılayacak sürdürülebilir ve inovatif çözümleri, kalite politikasından ödün vermeden optimum maliyet ve sürede müşterilerin hizmetine sunmayı misyon edinmiştir. Ürettiği yüksek teknolojili ürünleri geliştirme yolunda; doğaya ve insana saygılı, müşterileri ve ihtiyaçlarını iyi analiz ederek memnuniyet yaratacak çözümler sağlamayı ve sürdürülebilir üretimi ilke edinmiştir.
Kurulduğu günden bu yana sadece standart kaynak makinesi üretimi değil, müşteri ihtiyaçlarına özel kaynak makineleri üretimine de ağırlık veren SİFF, özel kaynak sistemleri ve kaynak otomasyonu alanında sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Gelecek vizyonu doğrultusunda, modern üretim sistemlerini daha da geliştirmektedir. Bu gelişimi gösterirken; satış sonrası destek ve teknik eğitimlerle, müşterilerinin de üretim sistemlerini geliştirmeyi hedeflemektedir.
Bugün SİFF, küresel pazarın en çok tercih edilen markası olma vizyonuyla Bursa’da ürettiği yüksek teknolojiyi, 22 ülkeye ihraç etmektedir.

Siff Elektromekanik San ve Tic Ltd Şti İş İlanları

Siff Elektromekanik San ve Tic Ltd Şti firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Siff Elektromekanik San ve Tic Ltd Şti iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Siff Elektromekanik San ve Tic Ltd Şti iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Siff Elektromekanik San ve Tic Ltd Şti iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat