19.578 ziyaretçi 10 takipçi

Rota İnsan KaynaklarI

Hizmet / İşletme Servisi

Şişli, İstanbul Avrupa

Rota İnsan KaynaklarI Hakkında

Öncelikle Misyonumuza bir göz atacak olursak;
İşletmenin amacı ve hedefleri ile işletme çalışanlarının ihtiyaç ve beklentilerini uyumlaştırabilme yolunda işletme yönetiminin karar mekanizması içinde yer alıp işletme kararlarında İK katılımın sağlandığı bir İnsan Kaynakları Stratejisini bünyesine kazandırmak.
Bu tanımlamaya uygun bir misyonu gerçekleştirecek eylem ve faaliyetler bakımından ise;
İşe alım uygulamalarında en gelişmiş sistemleri kullanırken, adayın yetkinlikleri içinde tutumunun yüksek etkiye sahip olacağı anlayışı ön planda ele alınıp adayın benimsediği değerleri öne çıkaracak bir işe alım yaklaşımı kurgulayıp uygulamak,
Adayın sahip olduğu nicel ve nitel özelikleri test etmeye çalışırken bir yandan da adayın açık pozisyon için gerekli vasıfları bulunmasa da İnsan olarak çok değerli olduğunun sürekli bilincinde olmak.
Devamını göster ...

Rota İnsan KaynaklarI İş İlanları

Rota İnsan KaynaklarI firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Rota İnsan KaynaklarI iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Rota İnsan KaynaklarI iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Rota İnsan KaynaklarI iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat