13.801 ziyaretçi 1 takipçi

Romsan Tarım San. ve Dış Tic. A.Ş.

Tarım ve Orman Ürünleri

Merkez, Balıkesir

Romsan Tarım San. ve Dış Tic. A.Ş. Hakkında

Tarım makineleri sektöründe yurt dışı odaklı faaliyetlerimiz 1997 yılında başlamıştır.
Amacımız, tarımsal yapı ve üretime katkıda bulunmak, çiftçi ihtiyaçlarına yönelik sektörün sorunlarına çözüm üretebilmektir.
ROMSAN, tarım sektörünün gereksinim duyduğu ileri düzey bilgi ve teknolojinin üretilmesi amacıyla, analitik düşünceye sahip uzman kadrosuyla, müşteri memnuniyetinin artırılmasını hedeflemektedir.
ROMSAN, kalite yönetim sisteminin gerektirdiği ürünün üretiminden, hizmet sunumundan, müşteriye ulaştığı yere kadar her süreçte müşterinin beklenti ve gereksinimlerini karşılayarak kaliteyi ön planda tutmaktadır.
ROMSAN, müşteri memnuniyeti ve çevresel etkileri dikkate alarak uluslararası standartlarda üretim yapmaktadır. TS EN ISO 9001:2008, TS EN ISO 14001:2004, TS18001:2007-OHSAS 18001 standartları doğrultusunda yeni tarım teknolojileriyle donatılmış nitelikli tarım makineleri üretmektedir.
Devamını göster ...

Romsan Tarım San. ve Dış Tic. A.Ş. İş İlanları

Romsan Tarım San. ve Dış Tic. A.Ş. firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Romsan Tarım San. ve Dış Tic. A.Ş. iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Romsan Tarım San. ve Dış Tic. A.Ş. iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Romsan Tarım San. ve Dış Tic. A.Ş. iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat