4.189 ziyaretçi 2 takipçi

Recart Medya Prodüksiyon Dan ve Reklam Hiz Tic Ltd Şti

Medya

Şişli, İstanbul Avrupa

Recart Medya Prodüksiyon Dan ve Reklam Hiz Tic Ltd Şti

Recart Medya Prodüksiyon Dan ve Reklam Hiz Tic Ltd Şti Hakkında

Recart Medya, reklam ve iletişim alanında Türkiye genelinde işletme olarak kurulmuş tüm sektörlerden reklam almış ve 9 bin firma portföyüne ulaşmış, işletmelerin kalite ve hedef kitlesini arttırarak, müşteri potansiyelini maksimum seviyelere ulaşmasında yardımcı olmuştur. Şirketimiz aracılığı ile reklam veren işletmelere sunduğu çözümler ile internet yatırımlarının geri dönüşlerini en üst düzeylere çıkarmalarına zemin hazırlamıştır. İnternet kampanyasını tek bir noktadan değerlendirme, yürütme ve raporlama hizmetlerini sunarak, maliyet ve pazarlama stratejilerini güçlendirmek amacıyla firmalara kaliteli ve önemli avantajlar sağlamıştır.

Misyonumuz
Çalışan ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile sektörünün standartlarını belirleyerek nitelikli bilgiyi doğru zamanda daha geniş kitlelere ulaştırmak.

Devamını göster ...

Recart Medya Prodüksiyon Dan ve Reklam Hiz Tic Ltd Şti İş İlanları

Recart Medya Prodüksiyon Dan ve Reklam Hiz Tic Ltd Şti firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Recart Medya Prodüksiyon Dan ve Reklam Hiz Tic Ltd Şti iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Recart Medya Prodüksiyon Dan ve Reklam Hiz Tic Ltd Şti iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Recart Medya Prodüksiyon Dan ve Reklam Hiz Tic Ltd Şti iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat