2.268 ziyaretçi 2 takipçi

Peron Dağıtım Pazarlama Gıda Üretim San.ve Tic.Ltd.Şti.

Gıda

Altındağ, Ankara

Peron Dağıtım Pazarlama Gıda Üretim San.ve Tic.Ltd.Şti. Hakkında

PERON DAĞITIM PAZARLAMA GIDA ÜRETİM SAN.ve TİC. LTD. ŞTİ. Üretim Tesisleri Ankara’da olan ve tüm Türkiye’ye hizmet götüren bir firmadır.

Peron olarak Başarının; Disiplinli bir şekilde kalite ve sistemle bütünleşmesinden kaynaklandığının bilincindeyiz. Sürdürülebilir başarının sistemsiz ve disiplinsiz ayakta kalamayacağını, zaman ve rekabet ortamında yok olmaya mahkum olduğunu biliyoruz. Ortaya koyduğumuz başarının teminatının ise Peron'a duyulan güvenin dayanağı olduğunun farkındayız.

Şirket olarak amacımız; Uzman olduğumuz konu üzerine yoğunlaşıp, Kaliteli, Doğal, Hijyenik ve Sağlıklı ürünler üretip, Aynı kaliteyi hiçbir zaman bozmadan ve yıllar sonra dahi aynı kalitede Sağlıklı doğal ürünleri tüketicilerimiz ile buluşturmaktır. Bunun en somut örneği olarak ise; Ekmek gramajımız ve içindeki ürünlerin gramajı hangi müşteri grubuna olursa olsun ödün vermeden standardı yakalamaktır. Ürünlerimizi, Sektörde bir ilk olarak margarin veya sıvı yağ kullanılmadan doğal hali ile yenilebilir duruma getirdik.
Devamını göster ...

Peron Dağıtım Pazarlama Gıda Üretim San.ve Tic.Ltd.Şti. İş İlanları

Peron Dağıtım Pazarlama Gıda Üretim San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Peron Dağıtım Pazarlama Gıda Üretim San.ve Tic.Ltd.Şti. iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Peron Dağıtım Pazarlama Gıda Üretim San.ve Tic.Ltd.Şti. iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Peron Dağıtım Pazarlama Gıda Üretim San.ve Tic.Ltd.Şti. iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap