9.024 ziyaretçi 3 takipçi

Özsanat Plastik Ambalaj Sanve Tic A.Ş

Plastik ve Ürünleri

Şehitkamil, Gaziantep

Özsanat Plastik Ambalaj Sanve Tic A.Ş Hakkında

SANAT GRUP, 1973 yılında oto yedek parça alım satımı ile ticarete başlamış ve kısa sürede faaliyetlerine gıda, inşaat ve nakliyat sektörünü eklemiştir. 2005 yılında Pizza Hut Güneydoğu Anadolu distribütörlüğünü alarak faaliyetlerine devam etmiştir. Son olarak 2016 yılında flexible ambalaj sektörüne faaliyet gösterme kararını alarak kısa sürede yatırıma başlamıştır. Sanat ambalaj Gaziantep Organize Sanayii Bölgesinde toplam 45.000 m2 lik alanda 16.000 m2 lik kapalı alanda sürekli büyümeyi hedefleyerek, blown ekstruderler, cast hattı, baskı hatları, laminasyon, dilme, aktarma ve konfeksiyon makineleri ile günlük 130 ton üretim kapasitesi ile üretim faaliyetine başlamıştır.

Misyonumuz, Yüksek ürün kalitemiz ve üstün hizmet standardımızla maksimum müşteri memnuniyetini sağlayarak flexıble ambalaj sektöründe öncü bir firma olmaktır.

Vizyonumuz, Güçlü ve girişimci ruhumuz, güvenilir ekibimizle ve tüm tedarikçilerimizle işbirliği içerisinde en çok tercih edilen bir ambalaj firması olarak sektörde kalıcı olmaktır.

Özsanat Plastik Ambalaj Sanve Tic A.Ş İş İlanları

 • İlan Detayı Hızlı Başvur
  İncelendi 24 Nisan
 • Özsanat Plastik Ambalaj Sanve Tic A.Ş iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Özsanat Plastik Ambalaj Sanve Tic A.Ş iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Özsanat Plastik Ambalaj Sanve Tic A.Ş iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat