8.820 ziyaretçi 5 takipçi

Özler Kardeşler Dayanıklı Tüketim Mal İletişim İnş San Tic Ltd Şti

Beyaz Eşya

Gebze, Kocaeli

Özler Kardeşler Dayanıklı Tüketim Mal İletişim İnş San Tic Ltd Şti Hakkında

ÖZLER TİCARET
Özler Kardeşler Dayanıklı Tüketim Malları İletişim İnşaat San. ve Tic. Ltd Şti olarak 1999 yılında kurulmuştur. Dünya Markası Siemens ile Gebze Merkezde 600 m² iki katlı mağazasının açılışıyla beyaz eşya ve küçük ev aletleri sektöründe ilk ve en önemli adımını atmıştır.
2009 yılında Gebze’nin ilk Alış Veriş Merkezi olan Gebze Center’da 170 m² Samsung Mağazası ve 160 m² Siemens Mağazasıyla ile yerimizi aldık. 2013 yılında İstanbul Brandıum Alış Veriş Merkezinde 270 m² Samsung Mağazamız ile İstanbul Anadolu yakasına hizmet vermeye başladık.
2015 yılında Gebze Bağdat Caddesinde 150 m² Samsung Mağazamızı açtık. 2016 yılında İzmit 41 Burda Alış Veriş Merkezinde 150 m² Siemens ve 200 m² Samsung Mağaza Açılışlarımızla Kocaeli Merkezde Markalarımızın Satışına başladık. 2016 yılının ortasında Türkiye de ilklerden olan Gebze Yeni Çarşıda Samsung SES Mağazası açtık.
2016 yılı sonunda İzmit Çarşı Siemens mağazası açtık

Özler Kardeşler Dayanıklı Tüketim Mal İletişim İnş San Tic Ltd Şti İş İlanları

Özler Kardeşler Dayanıklı Tüketim Mal İletişim İnş San Tic Ltd Şti firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Özler Kardeşler Dayanıklı Tüketim Mal İletişim İnş San Tic Ltd Şti iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Özler Kardeşler Dayanıklı Tüketim Mal İletişim İnş San Tic Ltd Şti iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Özler Kardeşler Dayanıklı Tüketim Mal İletişim İnş San Tic Ltd Şti iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap