13.937 ziyaretçi 0 takipçi

Ortaklar Hidrolik Makine Sanayi Tic.Ltd Şti

İmalat

Gebze, Kocaeli

Ortaklar Hidrolik Makine Sanayi Tic.Ltd Şti Hakkında

Firmamız ORTAKLAR MAKİNA SANAYİ olarak, ilk üretimine 1975 yılında hidrolik silindir ve hidrolik ünitelerle başlamıştır. Bu süreç boyunca kendine pazarda sağlam bir yer edinmiş, kendini hidrolik silindirler konusunda ilk akla gelen firmalardan biri yapmıştır.

1998 yılı firmamız için, gelişmek adına büyük adımların atıldığı bir yıl olmuş, artan ihtiyaçlar doğrultusunda yeni yerine taşınmıştır. Piyasa talepleri doğrultusunda müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için hedeflerini büyütmeye devam eden firmamız, kurumsallaşmaya ilk adım olarak ORTAKLAR HİDROLİK MAKİNE SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ. ve ORTAKLAR DERİNDELME MAKİNA METAL SAN. TİC.LTD. ŞTİ. ile birbirleriyle eş güdümlü iki şirketini faaliyete geçirmiştir.

Müşteri ihtiyaçları üzerine odaklanmış, kendini konusunda lider üretici olmaya adamış, dinamik bir firma olan ORTAKLAR HİDROLİK, gelişen teknoloji ve artan ihtiyaçlar doğrultusunda ürün yelpazesini artırmış, beton sevk silindirleri ve hidrolik silindirleri, beton pompası ekipmanları ile pazarda kendine büyük bir yer edinmiştir.
Devamını göster ...

Ortaklar Hidrolik Makine Sanayi Tic.Ltd Şti İş İlanları

 • İlan Detayı Hızlı Başvur
  İncelendi 13 Mayıs
  Kalite Kontrol (Metal) Ortaklar Hidrolik Makine Sanayi Tic.Ltd Şti
  Tam zamanlı İstanbul Anadolu - Sultanbeyli, İstanbul Anadolu - Kartal, İstanbul Anadolu - Sancaktepe, Kocaeli - Gebze, Kocaeli - Çayırova, Kocaeli - Darıca
 • Ortaklar Hidrolik Makine Sanayi Tic.Ltd Şti iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Ortaklar Hidrolik Makine Sanayi Tic.Ltd Şti iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Ortaklar Hidrolik Makine Sanayi Tic.Ltd Şti iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat