2.750 ziyaretçi 1 takipçi

Orcas Otomotiv Kalite Kontrol Elek Elekt Arge Mak Bilg İns Kay Dan San ve Tic Ltd Şti

Otomotiv

Nilüfer, Bursa

Orcas Otomotiv Kalite Kontrol Elek Elekt Arge Mak Bilg İns Kay Dan San ve Tic Ltd Şti Hakkında

Orca Kalite Hizmetleri 2012 yılında, otomotiv parçaları kalite kontrollerini yapmak için kurulmuştur.İlk faaliyetlerine otomotiv sektöründe başlayan üretim öncesi, üretim süreci ve üretim sonrasında, kalite kontrol alanında faaliyet göstermektedir.Günümüzde OrcaQS Türkiye, Hindistan, Romanya ve Bulgaristan’da faaliyetlerine devam etmektedir.

Profesyonel iş yaklaşımımız; yöneticilerimizin ve çalışanlarımızın taviz vermediği ilke ve değerler olan insana, topluma ve çevreye saygı, dürüstlük ve müşteri odaklı çalışma bilincine dayanmaktadır. Bu sayede OrcaQS, kısa sürede sektörde büyümeye başlamış ve adından sıkça söz ettirmiştir.

OrcaQS; kalite ve teşhis mühendisliği alanlarında önleyici ve düzeltici geniş hizmetler sunar ve böylece müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunar.
Devamını göster ...

Orcas Otomotiv Kalite Kontrol Elek Elekt Arge Mak Bilg İns Kay Dan San ve Tic Ltd Şti İş İlanları

 • İlan Detayı Hızlı Başvur
  İncelendi 08 Aralık
 • Orcas Otomotiv Kalite Kontrol Elek Elekt Arge Mak Bilg İns Kay Dan San ve Tic Ltd Şti iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Orcas Otomotiv Kalite Kontrol Elek Elekt Arge Mak Bilg İns Kay Dan San ve Tic Ltd Şti iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Orcas Otomotiv Kalite Kontrol Elek Elekt Arge Mak Bilg İns Kay Dan San ve Tic Ltd Şti iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat