5.832 ziyaretçi 9 takipçi

Olgu Sağlık Güvenlik Birimi Hiz Tic Ltd Şti

Danışmanlık

Başakşehir, İstanbul Avrupa

Olgu Sağlık Güvenlik Birimi Hiz Tic Ltd Şti Hakkında

OLGU OSGB, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının; ulusal ve uluslararası yasal mevzuat çerçevesinde, iş sağlığı ve güvenliği olgusunu yaygınlaştırmak üzere kabul ettiği kanunlar kapsamında, çalışma şartlarının iyileştirilmesi, iş güvenliği ve iş barışının sağlanmasına katkıda bulunmak amacıyla ilgili bakanlık tarafından yetki alarak kurulmuştur.
MİSYONUMUZ
Çözüm ortağı olduğumuz firmaların ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayan, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm yolları sunan, geniş hizmet yelpazesini en etkili şekilde ulaştıran, etik değerlerin sorumluluğunun bilincinde olarak evrensel standartlarda faaliyet veren bir kuruluş olarak büyümektir.
VİZYONUMUZ
İnsana ve çevreye önem veren güçlü bir şirket olarak ; insan ve çözüm odaklı, değişimi yönetebilen, buna yönelik dönüşümü gerçekleştirebilen , yenilikçi bir anlayışa inançla yola çıkan OLGU, Türkiye’de lider çözüm ortağı olmayı hedefler.

Olgu Sağlık Güvenlik Birimi Hiz Tic Ltd Şti İş İlanları

 • İlan Detayı Hızlı Başvur
  İncelendi 29 Kasım
 • Olgu Sağlık Güvenlik Birimi Hiz Tic Ltd Şti iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Olgu Sağlık Güvenlik Birimi Hiz Tic Ltd Şti iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Olgu Sağlık Güvenlik Birimi Hiz Tic Ltd Şti iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat