8.812 ziyaretçi 4 takipçi

Nima Grup

Eğitim

Çankaya, Ankara

Nima Grup Hakkında

Nimagrup 2014 yılında, Eğitim sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş konusunda tecrübeli akredite uzman kadrosuyla, Türkiye’nin her yerinde faaliyet gösteren danışmanlık ve eğitim firmasıdır. Nima Grup yönetim sistemleri verdiği tüm hizmetleri bir bütün olarak ele alıp inovatif fikirlerle entegre ederek, müşterilerinin iş ortağı olma ilkesini benimsemektedir.

MİSYONUMUZ
Kurumumuz gerek hizmet , gerekse üretim sektörlerinde faaliyet gösteren kuruluşlarda görev alan üst ve ast düzey personelin verimliliğini ve kalitesini artırıcı, sistemli ve rasyonel çalışmaları için süreç içerisindeki davranışlarını kontrol ederek çalıştığı kurum kimliği ve felsefesine uygun davranış değişikliği sağlayıcı eğitimler düzenlemek ve şirketlerin, yönetim, pazarlama finans ve dış ticaret konularında politika prosedür ve uygulama problemleri ile ilgili analizleri yapmak, çözüm önerileri üretmek, uzun vadeli stratejilerini belirlemek, derinlemesine bilgi desteği vermektir.

Devamını göster ...

Nima Grup İş İlanları

 • İlan Detayı Hızlı Başvur
  İncelendi 23 Haziran
  Psikolog Nima Grup
  Yarı Zamanlı / Part-Time İstanbul Avrupa - Bağcılar
 • Nima Grup iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Nima Grup iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Nima Grup iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap
 • Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez Politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapat